Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai tanácsadásra egyedül...

Genetikai tanácsadásra egyedül mentél, vagy elkísért valaki? Rossz hír sajnos benne van a pakliban.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett mennem, de ha kellett volna biztosan kísérő el mentem volna. Kell a lelki tamogatas.
2014. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Őőőőőőőőőőő... szerintem az apának kutya kötelessége lenne elkísérni.
2014. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Férjem és édesanyám elkisért. Anyum jobban ismer,tudja milyen "problémáim " voltak,a férjem meg ő is a saját bajait ismeri...
2014. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Férjem a kislányunkra vigyáz. Anyukámat nem tudjuk most elhívni.
2014. ápr. 2. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Én egyedül mentem az eredményért. A vizsgálatra is előtte, mert nem éreztem szükségét, hogy ő is órákat üljön a folyosón, ahol még az anyák is alig fértek el.

Ha rossz eredményt kapok, és fölhívom, biztos odajön azonnal, ha szükségem van rá, de szerencsére erre nem került sor.

Nem kötelező mindig mindenhova együtt menni. Sokan így érzik jól magukat és meg tudják oldani. De ha ti nem, hát nem.

2014. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 13. héten az első tenyésztés eredményei után, úgy jöttem ki a rendelőből, hogy nem tudtam megszólalni, az autóban ültem és percekig sírtam. Közölte a doki, hogy pozitív lett a streptococcus tenyésztés és engem is, meg a szülés előtt-után a babát is kezelni kell. Akkor hirtelen nem kérdeztem meg tőle, hogy mégis mire számítsak, mik a lehetőségek, lefagytam. Csak a legrosszabbra tudtam gondolni. Az autóból felhívtam a páromat totál megrendülten. Akkor elhatároztam, hogy nem megyek többet egyedül vizsgálatokra. Ha van lehetősége, tudjuk előre az időpontot, akkor eljön. Egy sima ultrahangra, vagy vérvételre általában egyedül megyek. Szerintem amikor ahogy Te is írtad: benne van a pakliban a rossz hír, akkor jobb ha nem egyedül vagy.
2014. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom minden uh-n és vizsgálaton valamint tanácsadáson ott volt velem, kivéve egy 36 hetes uh-t.
2014. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél még szinte mindig együtt mentünk apjával, másodiknál már legtöbbször nem tudtuk kilogisztikázni. Szerintem megkérhetsz bárki rokont vagy közeli barátot, hogy elkísérjen (vagy vigyázzon a nagyobbra), ha úgy érzed szükségét.
2014. ápr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!