Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jár/járt vki a Rózsakert...

Jár/járt vki a Rózsakert Medical Centerbe terhesség gondozásra? A 12. hét után csak a 20-héten kell menni legközelebb? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Voltam a 12.heti kombinált szűrésre,viszont nem kaptam időpontot a következő vizsgálatra.Felhívtam őket,mint kiderült (nem tudtam),hogy a recepciónál kellett volna időpontot kérni,adtak időpontot,de csak a 20.hétre,mert az a köv.vizsgálat időpontja szerintük.A terhesség gondozási csomagban szerepel a 16.heti szűrés is (AFP). Vagy ez már nincs?
2014. ápr. 7. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4es vagyok!

Én is Elekeshez járok...nyugodtan kérj az uh napjához képest időpontot a 19 hetesre..én is ahhoz kértem!

Érdekes ez a 16 hetes vérvétel....ha benne van a csomagba nem értem miért nem veszik le,de sajna hiába felesleges mégis Magyarországon kötelező! Mondjuk nem kérték a Rózsakertben tőlem a 19 hetes UHn!

2014. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Roberta77 ***** válasza:

Köszi szépen :-)

Ez az afp nekem is homályos.. Miért kötelező ha elavult???

2-3 hét az eredmény?!

És még be is ijeszti a kismamát ha nem jó?!

És állítólag elég sok vért vesznek le :-/

2014. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4es vagyok..nekem jó lett az afp-m,de mondom a kutya sem kérdezte tőlem,hogy milyen lett..a védőnő is csak beírta!
2014. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma reggel voltam a RMC-ben más ügyben,megkérdeztem az asszisztenst, kell menni a 16.héten AFP-re.Kaptam is időpontot rá.
2014. ápr. 9. 15:40
 15/15 Roberta77 ***** válasza:

:-)

Akkor minden megoldódott

2014. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!