Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy 3D s vagy egy 4D s ultrahang? Mennyire találjátok hasznosnak? És mik a legfontisabbak amit tudni kell róluk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

én csak a 4d-set tudom

nálunk 15 ezer volt, csinált cd-t a babáról és 8 képet


hasznos volt, mert az sztk-s 2d-s UH-n csak fejkörfogat van, meg ülőmagasság, ezen meg fej ilyen meg olyan meg amolyan keresztmetszetű körfogata, meg combcsont hossz, eg törzsátmérő, meg haskörfogat, és még becsült súly is, plusza a placenta állapota, érettsége (az SZTK-son csak az utolsó UH-n nézik a placentát)a méretekből már oda is írják, hogy a baba feje, hasa, stb hány hetesnek felel meg, de ehhez táblázatok is vannak a neten


és ha én nem mentem volna, ki sem derül korábban, hogy érik a méhlepényem, és erre gyógyszert kell/javasolt szedni! szóval itt lettem volna tudatlanul, gyógyszer nélkül.


de valahol még azt is nézik, hogy a köldökzsinór, ill placenta vérellátása, vérkeringése mennyire jó, így következtetni lehet a baba oxigénellátottságára, szellemi fejlődésére. azt nekem nem nézték.(hiába fizetős orvos, egy orvos akkor is csak egy ember)

2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Nálunk a 4d kórházban asszem 10 ezer, viszont magánban 15 ezer és én inkább oda fogok menni, mert minősége is jobb.
2014. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekunk egy 20perces dvd, 1 kinyomtatott foto es kb 25 db kep cd-n kerult 7000 Ft-ba.


Nekem nagyon hasznosnak tunik. Amilyen gyorsan es nem korultekintoen nezik meg sokszor az uh-okat, errol ket szemelyes tapasztalatom is van. Lenyegtelen.

De szerintem itt sokszor tobb mindent ki tudnak szurni es jobban, nagyobb odafigyelessel nezik meg a kicsit, arrol nem is beszelve h en is nagyon elvezem. :-). Nagy elmeny. :-)

2014. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 ezer ft, 4d- az ugye a babamozi, 3d- amikor ebböl kimerevitenek képet, és azt még pluszba kinyomtatják.
2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3.válaszadó.... megmondanád hol csináltattátok, vagy egy nevet vagy elérhetõséget?
2014. ápr. 25. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Miskolcon az arany corvinban. Nem tartom valoszinunek h kozelben laknal. :-)
2014. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. mi eddig csak 1x voltunk 16 hetesen, kiengesztelésül mert izgalmamban elfelejtettem behívni a férjem az első genetikai uh-ra, első baba :) nagyon jó volt ugyan de legközelebb nem oda megyünk. drágább is volt de ott volt tőlünk 10percre, de inkább legközelebb pestre megyek, olcsóbb, kifejezetten 4d-s rendelő, olcsóbb is és szép ill. egészségkártyával fizethető. 27hetesen megyünk legközelebb. tehát ha megtehetitek akkor érdemes menni 20-30hét között. nagyon jó, minimum 20percig csodálhatjátok :)
2014. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes kuponokat böngészni a neten, én is itt veszem.
2014. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!