Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 13 hetes terhes kismamaként...

13 hetes terhes kismamaként egyik reggel vettem észre, hogy a mellbimbómnál sárgás, odaszáradt valami váladék van és nagyon fáj a mellbimbóm. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudok senkit megkérdezni, mert a védőnőt napok óta nem lehet utolérni orvoshoz meg még 3 hét múlva kell csak vissza mennem. Az a baj, hogy más miatt is folyamatosan aggódom és most még ez is és teljesen kétségbeestem. Nem akarom, hogy felelőtlennek tűnjek, meg azt sem hogy túl aggódjam a dolgokat, de annyira rossz, hogy itt vagyok tele kérdéssel, kétségekkel és nem tudom sehol senkivel megbeszélni. Még egy fórumot sem találtam, ahol hasonló korú kismamák lennének, akikkel meg lehet osztani a tapasztalatokat......

2014. máj. 8. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak elotej, nyugi:-) Lehet, h vegig lesz vagy csak neha, vagy csak szules utan legkozelebb. Ha gondolod irj privit!
2014. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sárgás váladék az előtej.Teljesen jó dolog és reméljük sok tejed lesz.Mindegyik terhességemnél volt ilyen.A mellbimbó érzékenysége is természetes.Ha van még kèrdésed írd le bàtran.
2014. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok és köszönöm szépen a gyors válaszokat!! :) Nem korai még ez az előtej? Még csak a 13. hétbe léptem be..
2014. máj. 8. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez jó jel, hogy beindultak a hormonok.
2014. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ekkor jelent meg az előtej. Nem jelent problémát, de ebből nem lehet következtetni arra, hogy mennyi tejed lesz. Nekem például végig volt előtejem, mégsem volt elég tejem a fiamnak, csak 2,5 hónapig tudtam szoptatni, már pár hetes kora óta tápszeres kiegészítést kapott. Ne aggódj, nem jelent gondot, normális, ahogy a mellbimbó fájdalom/érzékenység is.
2014. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van valami speciális szer, amivel ápolni és tisztítani kell ilyenkor a mellbimbómat?
2014. máj. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!