Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egy hónappal nagyobb a hasam...

Egy hónappal nagyobb a hasam mint az átlag, baj?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok. Második kisbabánkat várjuk. (168 cm) 63 kilóval kezdtem a terhességet, folyamatos fekvésen vagyok 2 hónapja a sok vérzés miatt. A baba jól fejlődik, normál méretekkel, mostanra 1 kilogrammot híztam. A hasam egészen nagy, sokan meg is kérdi, hogy hány baba van bent, vagy már nincs sok hátra.

Baj, hogy a hasam akkora?



2014. jún. 22. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenkinek másképp növekszik a pocak és a baba fekvése is befolyásolja.
2014. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első babónál 5-6 hónaposan volt akkora mint most.
2014. jún. 22. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is óriási hasam volt.mikor a hetedik hónapban voltam,mindenki azt hitte h napokon belül szülni kellene.(kinézez alapján)
2014. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
masodik babaval a has altalaban nagyobb. na de mit jelent, hogy nagyobb az atlagnal?! mi az atlag?! mindenki mas! latod meg a Te varandossagaid is milyen masok!:-)
2014. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs átlag has méret! egy nő több terhessége más lehet. a második poci nagyobb mint az első
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas hasam volt, pedig alig híztam, és kilóra se voltam túl sok. De hasam mint egy rakéta csúcsosodott előre. Már júniusban sokan azt hitték, hogy minden órás vagyok, pedig október elejére voltam kiírva. Nem jelent semmit.
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 22. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első gyermekemnél is nagy hasam volt, sokat is híztam, de a másodiknál hatalmas volt.

Mintha egy 20 kg-os dinnye lett volna a pólóm alatt. 4,5 kg lett a fiam. A doki, meg a szülésznő is szörnyülködött rajta mekkora, ctg-n ikrek anyuka ült mellettem, az övénél is nagyobb volt.

Sajnos az első baba után is lassan ment vissza a hasam, a második után most egy évvel is úgy nézek ki, mint egy 3-4 hónapos terhes sajnos.

2014. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!