Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő által adott kiskönyvb...

A védőnő által adott kiskönyvbe a nőgyógyásznak mikorról kell bele írni?

Figyelt kérdés
12hkm vagyok és ma voltam a kombinált tesztet megcsináltatni,hétfőn megyek a dokimhoz az eredményért.Eddig még egyszer sem említette vagy kérte volna el,hogy írjon bele.
2014. aug. 7. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd most fognak. Én mindig kiteszem az aszisztensnek ő irogat bele ha kell. Jobbára a védőnő tölti ki.39+3hkm
2014. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ki, mit, mikor írogat bele. A szülés utáni anyasági támogatást (vagy nem tudom, hogy hívják, azt az egyszeri összeget) 4 db orvosi pecsét ellenében adják.
2014. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki egyszer se írt bele a kiskönyvbe, csak a védőnő.
2014. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mért annyira fontos az a 4 pecsét nem azért kell gyereket vállalni... na de nem kötekedek a véleményen is megtartom. A lényeg ha kell a dokinak úgy is szól majd hisz azért meg kell néznie az beírt eredményeket. Első voltam.
2014. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha megyek hétfőn az eredményért megemlítem neki ..... :)
2014. aug. 7. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


A könyvbe nem írt be, hanem rögzítették a gépben mikor ott voltam. Szülés után kiadtak egy papírt amin rajta volt, hogy hányszor jelentem meg.

2014. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosabban a jogszabály úgy említi, hogy "minimum 4 alkalommal meg kell jelennie terhesgondozáson" annak, aki ezt az összeget igényelni akarja. De hogy terhesgondozásnak számít-e a védőnői iromány vagy csak a dokis pecsét azt nem tudom.
2014. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lényegében amikortól akar akkortól ír bele, én viszonylag későn mentem a kiskönyvért és a védőnő írta be utólag a 12. heti uh eredményét. szóval az első hetekről nincs egyetlen bejegyzésem sem, csak utólag rögzítve.
2014. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy kötelezően elő van-e írva hogy mikor kellene bele írnia nem tudom. Nekem minden egyes alkalommal beleír. Úgyhogy nekem az elsőnél és most a másodiknál is már pótlapozva van a kiskönyv, így a 34. héten :)
2014. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt az ambuláns lapokról a védőnő irogatja be az eredményeket a kiskönyvbe.Heti 1x van terhes tanácsadás a védőnőknél ilyenkor beugrik egy doki is és pecsétel a kiskönyvbe oda ahova a védőnő beirta az eredményeket.

Amikor már nst-re jártam akkor írt bele az orvos annyit nst rendben és beirta a következő nst dátumát.

2014. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!