Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megbolondult a nőgyógyászom?

Megbolondult a nőgyógyászom?

Figyelt kérdés

Mindig kedves, aranyos, mosolygós doktornak ismertem be! Ám Délelőtt voltam vizsgálaton és kérte a régi papirjaimat 32. hetes uh leletet meg a 36.hetes vérkép eredményét. Mindig sorba voltak a papirok csak nem egy helyen az UH eredmények meg külön a vérvétel hanem ahogy jött (pl.: 20.heti uh utána 24.heti vérkép utána apaságinyilatkozat.. ) Nos eddig sose volt baj ha vissza kellett keresni addig mindig mesélt valamit vagy épp faggatott, hogy hogy vagyok stb. Erre ma kikapta a kezemből a jegyzeteket kivágta az asztalra nekem ugrott, hogy miért így tárolom a papirokat. Közben lecseszett, hogy NST-re se kértem időpontot pedig azt mr rég elkellett volna intéznem. Megmukkani se tudtam. Nekem lent a recepción azt mondták nem kell időpont mert, hogy azt a nőgyógyász fogja elvégezni..


Már gyomoridegem van..holnap megyek NST-re..

37Hkm



2014. szept. 8. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem lehet mindenkinek jó napja!!!! Mint neked!

Ha neked is éjszaka kellene ügyelned, majd megtudnád!

2014. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Ezek szerint, neked sosincs rossz napod. Jó neked! Irigyellek!
2014. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ebéd előtt voltak kiszolt, hogy 20perc és fogadják a többieket is. Akkor még rám is mosolygott. Majd egyszer csak behívtak nevetett mikor kérte a papirokat kikapta a kezemből is kivágta az asztalra.. Tehát nem tudom, hogy mi történhetett mert előtte meg kedves volt. Eddig sose volt baj ha visszakerestem a papirjaimat.. Igen volt már rossz napja mikor mentem de mégse volt ilyen goromba.
2014. szept. 8. 11:55
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Fel bosszantotta valami es rajtad vezette le a faszultseget. Egy alkalomból nem kellene messzemenő következtetést levonni. Ha eddig kedves volt, semmi gond nem lesz ezentúl sem.
2014. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy az embereknek rossz napjuk van. Vagy van valami magánéleti problémája és néha előtör, aztán kivetíti a munkájában azokra akikkel találkozik. Ezt az ápolónők is rendszeresen csinálják a kórházakban. Csapkolódnak, dobálóznak, csúnyán beszélnek, akármi... Sajnos ez van. De nyugodtan visszakérdezhetsz ilyenkor, hogy most tényleg szükséges volt-e dobálóznia. Én abszolút megértem, hogy téged ez zavar. Én sem tűrném, hogy kitépjen a kezemből akármit, vagy csapkodja az ajtót. Ha előfordul még, akkor szerintem keress valami nyugodtabb orvost, vagy beszéld meg vele, hogy ez nem esik jól.
2014. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is nagyon érzékeny vagyok az ilyenekre. Ha velem viselkedett volna így a nőgyógyászom, én sem tudnám mire vélni.

Amit én tennék: holnap az NST-n úgy viselkednék, mintha semmi nem történt volna. 2 eset lehetséges: 1. ha a doki olyan normális, mint régebben volt, akkor vsz tényleg vmi kiakasztotta, csak nálad szakadt el a cérna. Lehet,h már Te voltál a századik kismamája, aki nem rakta rendbe a papírjait és nem kért időpontot. Bár egy 37 hetes kismamával nem a "legszerencsésebb" ez a hangnem, de tényleg emberből van ő is, hibázhat.

2. Vagy megint ilyen goromba lesz. Ekkor én először megkérdezném: "Doktor úr! Kérdezhetnék Öntől vmit 4 szemközt?" (csak mert mondjuk asszisztensekre, nővérekre nem tartozik) Majd megkérdezném,h jól látom-e,h vmi velem kapcsolatban zavarja.

Sajna muszáj lesz neked "tapintatosnak" lenned, mert ennyi idősen már nem igazán tudsz orvost váltani. Nem is lenne értelme.

2014. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de mi lesz, hogy amikor szegény szül, akkor gurul el a doki gyógyszere...?
2014. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Gondold magad az ő helyébe! Egész nap mindenkivel jópofizni, s közben viselni azt a terhet, hogy lehet 20 perce halt meg egy baba, vagy anyuka a kezei között!

Nagyon nehéz ez lelkileg nekik!

2014. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

A férjem orvos, ő pl. dolgozott aznap, amikor az édesapját a tőle 60 méterre lévő épületben műtötték. Egész nap arra gondolt, hogy oké, most állítják le a szívét, oké, most veszik ki azt az eret a lábából, amelyiket betesznek a szívéhez, vajon újraindult már a szíve, fel fog ébredni?


A betegek erről nyilván semmit nem tudtak, mert el kell őket látni és semmi közük ehhez - de feszültebb volt, és bár ő egy meglehetősen angyalként kommunikáló orvos, volt beteg, akivel felemelte a hangját. Később elnézést kért. Az orvos is ember, vsz. rossz napja volt. Ennyi.

2014. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Miért bolondult volna meg?

Mindenkinek lehet rossz napja, neked is. És nem azért mert bolond vagy.

Ne legyen gyomorideged, nyugodj le! :)

(Én 4 hete a házidokival vesztem össze, bőgtem is... ennyi, le...om. Terhesen kben is érzékenyebbek vagyunk)

39 hkm

2014. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!