Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit szoktak adni annak a...

Mit szoktak adni annak a nővérkének aki rengeteget segített nekem a terhességem alatt? Bonbon kávé? Vagy ti mit adtatok?

Figyelt kérdés
Igazából nagy lelki támaszt adott amit senki mástól nem kaptam meg a terhességem alatt. Akárhányszor találkoztam vele a kórházban mindíg volt hozzám egy pár jó bíztató szava holott teljesen más részlegen dolgozott. Az ismeretségünk onnan van hogy a nőgyógyászom magánrendelésén is ő az asszisztens! Pénzt biztos hogy nem fogad el. Egy nagyobb Mercí bonbonra gondoltam meg valami nagyobb csomag jó minőségű kávéra, de még jólenne hozzá valami csak nem tudom mi. Szerintem italt nem illik nővérkének adni.
2015. jan. 8. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
pénzt. Én még soha nem találkoztam olyannal, aki ne fogadta volna el és ne ennek örült volna a legjobban.
2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én az NST-s hölgynek kávét és bonbont vittem, mert nagyon megszenvedett velünk mindig és már rendesen szégyelltem magam mikor mentem. Nagyon örült neki. (Még le is butázott, hogy minek költök, neki ez a munkája)
2015. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
én a csecsemősöknek és ápolónőknek osszeallitottam egy-egy csomagot. volt benne kulonbozo egzotikus gyumolcsok, edesseg, tea, ropogtatni valo.
2015. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát elmondom hogy eléggé meglepődtem a minap amikor pár nővérkét megpróbáltam megkérni arra hogy ha lehetőségük lesz akkor de csak is akkor egy kicsit figyeljenek már oda jobban ha épp arra járnak. Szóval iszonyatos kedvesen és nem parancsolóan adtam elő magam. Konkrétan eltolták a kezemet többen is hogy eszembe se jusson! Pedig senki nem látott. És az az érdekes hogy az ország keleti részén lakunk. Én sem akartam elhinni.
2015. jan. 8. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor csináltass ilyen ajándékkosarat, mehet bele minden földi jó, kávé, tea, kakaó, csokik, keksz, gyümölcs, akár valami illatszer is, persze mindenből az igényes, szebb, jobb, és elfér benne akár egy üveg ital is, pl. Baley's.
2015. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Pont nővérke vagyok, pénz nem fogadok el, mert nem vagyok prosti, hogy fizessenek a kedvességemért. Viszont egy csokoládé, tea vagy gyümölcs jól esik. Nem kell nagy dologra gondolni, nem kell, hogy drága legyen, de nagyon jól tud esni ha ránk is gondolsz.
2015. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Pénz van az embernél, az hogy jó szívvel gondoltál rá ,azt úgy tudod kifejezni hogy készülsz rá ( veszel valamit)
2015. jan. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vajon miért lett lepontozva mindenki?
2015. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit.Akinek a kedesség a szívéből jön,nem vár viszonzást,pont elég az,hogy látja,segített.Nekem ez a legnagyobb öröm és nem érezném jól magam,ha ezt ajándékkal viszonoznák,hiszen ez a dolgom.
2015. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!