Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9 hetesen voltam először...

9 hetesen voltam először nődokinál, akkor állapitotta meg a terhességet. Mikor kell legközelebb menni? Sajnos egyenlőre SZTK-s orvosom van, de nagyon szeretnék menni magánba, csak még vacilálok a kórház miatt.13 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11-13 het között ajanljak a gen. uh-ot, szóval beleférsz.
2015. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és nekem magánorvosom van, minden alkalommal méhszájat vizsgál, és uh, szívhangot nézi. Havonta járok hozzá, most a végén már kezdődik a ctg, a kórházba kell mennem hozzá ctg után hetente.
2015. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én magánba járok és nem vizsgált hüvelyi úton csak a 12. hétig. Utána már csak kérdezte hogy van -e panaszom, illetve kézzel a hasam megtapintotta kicsit és uh-val nézett. legközelebb a 36. héten nézte meg hogy hogyan áll a méhszáj.
2015. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!