Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnői vizsgálaton mennyire...

A védőnői vizsgálaton mennyire kell levetkőzni a testsúlyméréshez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kabátot kellett levennem, a cipőnek mindig maradnia kellett... Nem örültem legutóbb, mert csizma volt rajtam, előtte még csak cipő... :D
2015. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
CSak a kabátot kellett levennem.
2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen! :)
2015. febr. 3. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is csak kabát levétel volt, később már nyáron minél kevesebb, lengébb ruhában mentem, nehogy többet mérjen... :)
2015. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is csak a kabatot kellett levenni, aztan ramnezett a vedono h mennyi cucc van rajtam, es 1 kiloval kevesebbet irt be :D
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Mindig zokniban áll mindenki a mérlegre.
2015. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a kabátot kellett levenni. Amit egyébként iszonyat nagy hülyeségnek tartok,mert pl. itthon ugye vékony nadrág pólóba vagyok 63 kg (mindig megmérem magam mielőtt indulok a tanácsadásra), aztán ott meg vastag nadrág,póló,pulcsi,csizma és csodálkozom,hogy 65-öt mutat. Megmértem a csizmámat itthon,csak az plusz 1 kg...
2015. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!