Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek először védőnőhöz,amikor is 8 hetes leszek. Eddig csak telefonon beszéltem a védőnővel és elmondta,hogy kell neki egy olyan papír is amin rajta van,hogy veszélyeztetett terhes vagyok vagy normál terhes és ha ez a papír nincs akkor kérjek a nőgyógyásztól. A nőgyógyász azt mondta,hogy nagyon jók azok a papírok amiket adott,ha veszélyeztetett lennék,akkor szerepelne a papíromon. Ti hallottatok már ilyet? Szerintetek kinek van igaza?

2015. febr. 12. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor először mentem a védőnőhöz,hogy kiállítsa a kiskönyvet csak egy papírt vittem amin rajta van,hogy terhes vagyok, hány hetes a baba, az hogy veszélyeztett vagy nem azt nem kérdezte, és valóban ha az lennél rajta lenne már azon.
2015. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak egy olyan papír kell ami igazolja hogy terhes vagy. Tehát, hogy élő embrió. Ha nem vagy veszélyeztetett akkor miért kéne róla papír hogy az vagy.
2015. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint nem vagy veszélyeztetett, akkor nem írja rá. Akkor normál terhesség.
2015. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnél veszélyeztetett lenni? Nem olyan jó buli ám, volt benne részem...
2015. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Én is így gondolom.

Kedves utolsó! Miért szeretnék én veszélyeztetett lenni? Nem értelek..

2015. febr. 12. 17:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindegyikuknek igaza van. A v.nő csak ugy állíthatja ki a kiskönyvet hogy van a nőgyogyásztól vagy egy papir az uhról,hogy élő magzat, mekkora és kb hány hetes vagy.vigyél el minden papirt amit eddig kaptál.
2015. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Olyan papír kell, amin ilyen rizikóbesorolásba tesz, alacsony, magas stb. Nekem is vissza kellett ezért mennem az orvoshoz.
2015. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A többi papírom hiánytalanul meg van. :)
2015. febr. 12. 17:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a rizikóbesorolásos papírt a védőnő adta. Ez valami új idéntől, hülyét kap tőle mindenki, mert senki nem tudja mit kell csinálni, és kinek. Még a háziorvossal is ki kell majd töltetni, hogy egyetért-e a nőgyógyász rizikóbesorolásával.
2015. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én attól kapok hülyét,hogy az orvos tudhatta volna,hogy kelleni fog ilyen,akkor miért nem lehet adni??? Nagyon nehéz mindenhova időpontot kapni, az meg külön meg is nehezíti,hogy ha az ember dolgozik is.
2015. febr. 13. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!