Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek először védőnőhöz,amikor is 8 hetes leszek. Eddig csak telefonon beszéltem a védőnővel és elmondta,hogy kell neki egy olyan papír is amin rajta van,hogy veszélyeztetett terhes vagyok vagy normál terhes és ha ez a papír nincs akkor kérjek a nőgyógyásztól. A nőgyógyász azt mondta,hogy nagyon jók azok a papírok amiket adott,ha veszélyeztetett lennék,akkor szerepelne a papíromon. Ti hallottatok már ilyet? Szerintetek kinek van igaza?

2015. febr. 12. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, ez most egy atmeneti idoszak, sziv mindenki, de hosszu tavon jo lesz, mert terhesseg alatti barmilyen vizsgalatra majd a haziorvosis adhat beutalot, nem csak a nogyogyasz. Eddig nem volt egyertelmu, teruletileg eltertek az eloirasok szokasok.
2015. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt a rizikó faktoros papírt hajtom én is...mondta a védőnőm hogy kérjek a nőgyógyásztól fel is írta kis papírra az orvosnak és beletette a kiskönyvemve meg én is mondtam az orvosnak de nem adott csak a száját huzta...bekarikázta a kiskönyv hátuljába tett papíron hogy magas meg lepecsételte ennyi.de még ezenkívül 2 papír kellett volna meg oda kellett volna írnia hogy magas bérnyomádom van.úgyhogy most megyek másik orvoshoz hátha az ad.a védőnőm nem akad le eròl a papírról..
2015. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12:29-es vagyok.de mikor először mentem a védőnőhöz még nem volt szó erről a papírról.vittem az ultrahangosat vérképet meg belgyógyászati papírt.plusz volt egy olyan amin az volt hogy tisztelt várandós tanácsadó kérem szíves ellátását meg hogy hány hetes vagyok.ennyi.de én sem értem hogy mért nem adja az orvos magától ha egyszer kell...
2015. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert ők sem tudják mi van, nálunk pl.- a védőnő adta, az orvos meg sosem hallott róla mikor az orra alá dugtam.
2015. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is az uh papírral mentem a védőnőhöz és Ő adott ilyen rizikó besorolású papírt amit majd a dokinak kell kitölteni! De azt mondta nem nagyon foglalkoznak vele mert még egy kismamától sem kapta vissza kitöltve!:)
2015. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!