Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi kismamák! Ti kihez...

Szegedi kismamák! Ti kihez jártok terhesgondozásra/Kit választottatok fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12 hetes, de még nincs fogadott orvosom, de nagyon szeretnék.Nemrégen költöztem Szegedre, és kicsit tanácstalan vagyok, hogy kit érdemes választani. Ami nagyon fontos lenne,hogy mindenképpen vállaljon Szegeden szülést, mert nincs lehetőségem másik városba menni. Előre is köszönöm a segítségeteket!

2015. márc. 13. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nem volt fogadott orvosom, de szülni az egyik rezidensnél szültem, Dr. Nógrádi Miklósnál, biztos, hogy második gyerkőcél fel fogom fogadni.
2015. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó doki van Szegeden..Volt egy párhoz szerencsém..Dr Daru József: nagy tudású doki, de kicsit nem törődöm, Dr Sikovanyec János: Az egyik legjobb doki Szegedrn szerintem.Hihetetlen kedves, és nagyon érti a dolgát..Én Őt választanám csak kicsit drága..10ezer egy látogatás nála, plussz a szülés., Dr Szöllősi János: Kedves, idősebb doki, nem túl drága, nagyon rugalmas, róla is csak jókat írhatok akármilyen szemszögből.
2015. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Sikovanyecz János.Hozzá jártam terhesgondozásra, nála szültem a fiamat.15 ezer egy alkalom, de nagyon felszerelt rendelő, profi UH-gép, minden alkalommal készültek 4D-s képek, amiket megkaptam. A szülés árát nem szabja meg. Nagyon jó szakember.Mivel a gyermekágyi időszakban lettek problémáim,soron kívül mehettem hozzá a klinikára, még a sebészi teendőket is ellátta.Csak ajánlani tudom. :)
2015. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!