Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Meddig maradhatok táppénzen?

Meddig maradhatok táppénzen?

Figyelt kérdés
12 hetesen kiírtak vérző hematoma és mélyen fekvő lepény miatt. Sajna 2 hét elteltével is vérezgetek. Ha viszont megszűnnek a panaszok akkor is maradhatok tp-en, az előzményeket tekintve? Nem szeretnék már dolgozni, meleg lesz és 8-9 òrás állòmunkát nem tartok kismama barátnak.

2015. jún. 14. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt haematómám, barnáztam, és folyamatosan görcsöltem.Engem nem írtak ki még ez miatt sem. Annyit mondtak, hogy kíméljem magam egy kicsit jobban, én sem emeltem a munkahelyemen, megtette ezt helyettem más.

Eltűnt a haematóma hála istennek (ill a barnázással ugye kiürült). De én nem lettem veszélyeztetett terhes!

Úgy látszik ezt is orvosa válogatja....

Ha veszélyeztetett vagy, és erről van papírod talán üzemorvos, vagy ho. kiír nem?

2015. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már kiírt hétfőig sőt eddig azt is megtiltotta, hogy nodokihoz menjek, ami 100 kmre van. Azt mondta, ha letelik a két hét akkor mehetek kocsival, gondolom a rázkòdás sem tesz jót. Jó neked utolsó! Én még rengeteg pihi mellett sem javulok annyit, hogy az megnyugtasson.
2015. jún. 14. 11:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a munkaköröd nem kismama barát, biztosítaniuk kell olyat, ami az. Ha nem tudnak, kötelesek felmenteni a munkavégzés alól, és alapbért biztosítani neked, mialatt otthon vagy.
2015. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok gondoltam leírom a problémák szerencsére megoldòdtak, kippkopp, a doki kérdezte meg, maradni akarok e, mi a munkám, mert már nem lenne kötelező a tp. Utána azt javasolta inkább maradjak, mert emelnem még mindig tilos.
2015. jún. 17. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!