Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért kell 32 hetesen megismét...

Miért kell 32 hetesen megismételni a cukorvizsgálatot?

Figyelt kérdés

25. hetes kismama vagyok, szerencsére nagyon jól érzem magam. Megtörtént a terheléses cukorvizsgálat, aminek jó lett az eredménye.

Éhomi érték 4,5 mmol/L,(ref.3,5-6,1) terhelés utáni viszont 6,8 mmol/L (ref.3,1-7,5).Összesen 3,5 kg-t híztam,tegnap viszont a dokim 32 hetesen megismételteti a terheléses cukorvizsgálatot és közölte,hogy diétázzak plusz Neo-Ferro Folgamma vérképzőt is írt fel.

Miért lehet szükség az újabb cukorterhelésre?

Válaszokat köszönöm!



2015. júl. 2. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted a dokit?
2015. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő mit mondott erre a kérdésre? Mert szerintem mi itt csak tippelni tudunk, valamiért úgy érzi, szükéges.
2015. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg,mert a döbbenettől hirtelen nem tudtam megszólalni.Nem mintha nem bírnám ki mégegyszer,csak meglepett. Azóta pedig ezen töprengek,tudom,már későn.
2015. júl. 2. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Amugy en is neo ferrot kaptam es tegnap kozolte a magán dokim h semmit nem ér kar volt kiváltanom. De a cukrod annyira rossz sem lett. 32hkm
2015. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!