Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szexet Hányszor kell megismé...

A szexet Hányszor kell megismételni hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Az baj ha a párom nem bennem élvez el?

2014. dec. 18. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg a sperma is puhitja a méhszájat, és az orgazmus is... De ez nem mindig jön be... Mennyi idős vagy?
2014. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elméletileg még van 3 hetem de a doki mondta hogy előbb fog jönni mert nagy nagyon lent van a feje és túl érett a lepény nem fogom kihúzni januárig.Jóslóim vannak ma szexeltünk is de nem sokat ért elkedtem görcsölni de elmúlt.
2014. dec. 18. 10:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb megvárni amig elindul magától?:/
2014. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Még 3 hét van erre már beakarod indítani??


Amúgy meg egyáltalán nem biztos h beindítja a szülést. Nekünk nem indította be a szex, 41. héten az orvosok indították.

Sztem nektek korai ezen dolgozni.

2014. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lepény érettség miatt aggódom hogy nem látja el már a babát inkább Jöjjön előbb mint hogy baj legyen.Egyébként kórházból jöttem ki és a főorvos mondta hogy bármikor jöhet.Nagyon sokan szülnek mostanában Ennyi időre érett terhességnek számít 36-dik héttől.A fiamat is 36 hetesen szültem.Ma írt az egyik ismerősöm hogy hajnalban megszült ugyan annyi idős terhes volt mint én egy napra voltunk kiírva!
2014. dec. 18. 10:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyi.

Én megszívtam ezzel...

C3000 voltam. Este szexeltünk. Utána elfolyt a magzatvíz. Be a kórházba. 0 tágulás... Nem haladt a dolog... Oxi, kézzel tágítás... Borzalmas volt.

A doki azt mondta, h ha nincs semmi tágulás, akkor az a legrosszabb, ha a magzatvíz elfolyik, m akkor ott nem lehet túl sokat várni, ki kell csalni a babát...

Szóval ha nem vagy tágulva semennyire, nem ajánlom, nehogy nagy szenvedés legyen a vége.

Azt írod 3 heted van. Szerintem várj még ezzel a beindítással! :) Ha túlhordás fenyeget, de már nyitva van vmennyire a méhszáj, akkor más a helyzet persze. De C3000-el azt tanácsolom, ne.

:) Kitartás!

2014. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan szülnek mostanában... mert mindenki haza akar érni karácsonyra. Orvos is, beteg is. Sugallják rendesen, hogy anya is tegyen érte, de ne aggódj, ha nem indul be magától, maholnap beindítják ők. Már csak egy hét van karácsonyig.
2014. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy újnyura nyitva vagyok
2014. dec. 18. 11:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ujjnyira nyitva lenni semmit nem jelent. Teljesen általános dolog. Ha nem jött el az ideje, akár fejen is állhatsz, akkor sem fog beindulni. Akárhányszor szeretkezhettek, nem indul be, ha még hetek vannak hátra és nem készült fel rá.
2014. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmit se fog használni. Majd kibújik a baba, amikor elérkezik az ideje.

Amiket leírtál, azzal még akár végig is kihúzhatjátok.

Nekem is érett volt már a méhlepényem a 30. héttől, a doki riogatott, hogy koraszülés lesz. Szeptember közepén pedig egy hétig tartó kettős front volt, amire rengeteg kismama megszült. Mikor mentem a védőnőhöz, rácsodálkozott, hogy még egyben vagyunk, mert minden más kismamája megszült már. A lányom végül a kiírt napon született meg, teljesen egészségesen.

2014. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!