Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek tolakodás vagy...

Szerintetek tolakodás vagy buta ötlet az ha e-mailt írok egy dokinak?

Figyelt kérdés
Orvos keresésben vagyok. Találtam egy dokit aki nagyon szinpatikus, de nem akarok úgy odamenni hogy nem vagyok biztos abban hogy elválal. Telefonon csak aszisztensel vagy recepciósal tudok beszélni ezért arra gondoltam hogy írok neki egy rövidke udvarias kis e-mailt. Szerintetek milyen ötlet? :-)
2015. júl. 27. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen keresném fel.
2015. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is így terveztem csak ha oda megyek és kiderül hogy nem vállal akkor kidobtam az ablakon 15 ezer forintot...
2015. júl. 27. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja...hogy ez magán. Azt nem írtad :)

Nem jártam magánhoz, de ott azért is fizetni kell, ha valaki csak megkérdezi ezt? ... :(

2015. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha kérek időpontot akkor alapból megfog vizsgálni... De van olyan az árlistán hogy konzultáció az is 13ezer :-(
2015. júl. 27. 19:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? egyébként nem buksz semmit...elmész,megvizsgál,ha még mindig szimpatikus,és vállal,akkor maradsz nála,ha nem,akkor túl vagy egy kötelező vizsgálaton és többet nem mész hozzá..
2015. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én személyesen mennék el, ugyanis hiába szimpatikus papíron, élőben is szeretnék találkozni egy olyasvalakivel, aki utána hónapokig "kezel" és életed egyik legfontosabb eseményhez asszisztál majd.
2015. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 hetes vagyok. 8 hetesen szeretnék menni ugyhogy van 2 hetem hogy eldöntsem kihez akarok menni. Attól félek hogy oda megyek 8 hetesen fölöslegesen és kezdthetek megint keresgélni...
2015. júl. 27. 20:19
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

6-os vagyok

Szerintem kicsi esélye van, hogy nem vállal egy orvos valakit.

2015. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az orvost el lehet érni telefonon is. Vagy egyszerűen megkérezed az aszisztent, hogy van-e kapacitása a dokinak.
2015. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdemesebb személyesen.

Van egy doki, aki neten nagyon szimpi volt, segített is, telefonon is beszéltünk. Aztán elmentem hozzá, és nem őt választottam.

2015. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!