Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek tolakodás vagy...

Szerintetek tolakodás vagy buta ötlet az ha e-mailt írok egy dokinak?

Figyelt kérdés
Orvos keresésben vagyok. Találtam egy dokit aki nagyon szinpatikus, de nem akarok úgy odamenni hogy nem vagyok biztos abban hogy elválal. Telefonon csak aszisztensel vagy recepciósal tudok beszélni ezért arra gondoltam hogy írok neki egy rövidke udvarias kis e-mailt. Szerintetek milyen ötlet? :-)
2015. júl. 27. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na figyi én is ilyen helyzetben volt mondom az "okosságot". Nehigy olyan helyre menj ahol 15 ezer a vizsgálat. Mert a terhesség alatt havonta 1x van terhesgondozás, a végèn meg 3 hetente.. mondjuk változó de számold már ki, és a vizsgálati díj tízszrrese a szülés tehát 150 ezer. Annyira jó az a doki??

Amúgy hogy a kèrdéseidre is válaszoljak, személyesen keresd fel, még ha el is érnéd, nem fogja ezt telefonon megbeszélni veled. De tuti elvállal, mivel ilyen korai terhessègnél jelentős bevételi forrása lennél ugyanis végig fizetnéd neki a havi 15öt.

(Ha pesti vagy tudod ajánlani nagyon jó és kedves dokinőt kevesebbért).

2015. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne írj neki, csak égetnéd magad a rémes helyesírásod miatt. :D
2015. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!