Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahangon adnak pecsétet?

Ultrahangon adnak pecsétet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ultrahangon adnak-e nektek pecsétet? Múltkor 11óràra volt időpontom a 12 hetes ultrahangra és délutàn 3 óra volt hogy az orvos megjött és bekerültem uhra! Elkérték ugyan a kis könyvem de nem îrtak és nem is pecsételtek bele. Én meg persze nem néztem meg ott hogy irtak-e bele valamit! Örültem hogy végre megyek haza! Amikor meg bekerültem 3kor a vizsgàlatra ràm szolt a doki hogy igyekezzek vetközni mert nekik lejârt a munkaidejük! Most nem tudom hogy elfelejtettek pecsételni vagy nem is szoktak? Megyek a héten a 20hetes uhra akkor esetleg szólnék neki ha mondjuk elfelejti.
2015. aug. 23. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno nem adtak pecsétet, elkérték a kis könyvet, de pecsétet nem kaptam, csak leletet, azzal mentem a nőgyógyászhoz és ő leírta az UH adatait a könyvbe, valamint pecsételt is.
2015. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is be vannak îrva az eredmények.sógornőm mondta hogy kellett volna hogy kapjak pecsétet ezêrt gondoltam hogy megkérdezem itt is.köszönöm a vàlaszod 😊
2015. aug. 23. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem pecsételtek soha ultrahangkor. Csak akkor, amikor megnézték a méhszájat illetve ha valamilyen leletet vittem vissza és a doki beírta az eredményt a kiskönyvbe. De egyébként dokitól is függ, hogy mikor pecsétel, de nem kötelező ultrahangon pecsételni.
2015. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

UH-kor nem adtak nekem sem.

Amúgy meg volt kb 19 pecsétem, mert kaptam a védőnőnél is , meg az orvosnál is mindig, ha csak receptért mentem, akkor is.

2015. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kaptam, az UH-ot is ő csinàlta.
2015. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint az orvos.
2015. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem magánrendelésre mész, akkor általában nem pecsételnek ultrahangon. Magánrendelésen persze hogy majdnem mindig pecsételnek, hiszen fizetsz. De nyugi, meglesz simán a 4 pecsét.
2015. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!