Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Minden alkalommal adnak pecsétet?

Minden alkalommal adnak pecsétet?

Figyelt kérdés
18hetes terhes vagyok kissé tapasztalatlan mivel első babàmat vàrom. Voltam a védőnőmnél ma időpontra aki egyébként nagyon aranyos. Csak nem kaptam a kis könyvembe pecsétet és én azt hittem minden alkalommal be pecsételnek.mivel kaptam eddig mindig.Mondta hogy jövőhéten jön hozzànk, lehet hogy akkor kapom meg? Vagy el felejtette ?
2015. aug. 10. 15:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak szeretném ha minden rendben lenne.túl paràzom a dolgokat
2015. aug. 10. 15:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem a védőnő, hanem gondozáson a doki ad pecsétet. Nemtudom máshol hogy van, itt mindhárom alkalommal így volt. Egyébként minden alkalommal amikor mész, pecsételnek.
2015. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő is pecsételt azert volt fura hogy most nem
2015. aug. 10. 15:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a doki is pecsétel nekem is
2015. aug. 10. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a doki és a védőnő is pecsételt minden alkalommal.

Írt most valamit a kiskönyvedbe, ha igen akkor minden rendben (és csak a pecsét maradt le), ha nem akkor tulajdonképpen most minek voltál nála ? Már bocs a kérdésért, de ugye minden alkalommal vizsgál amit feljegyez a kiskönyvedbe is.

2015. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos es a vedono is minden alkalommal pecsetel.
2015. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az volt hogy a vizeletemben nagyon magas volt a bakterium szâm és ujra kellett csinalnom a vizsgalatot ennek az eredmenyet irta be ami most jo lett.meg a baba szîvhangjat nezte illetve súlyt és vérnyomast
2015. aug. 10. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig azzal kezdem, hogy amikor belépek a rendelőbe, köszönés közben már adom is át a kiskönyvet (szerintem kérnék is, ha nem nyújtanám), és amikor a vizsgálat végén visszakapom, mindig benne van a pecsét, meg hogy legközelebb mikor kell mennem. Ez van a dokinál.

Védőnőnél szintén mindig nyújtom a kiskönyvet, amúgy is mindig bele akar nézni, pl. hogy a doki mit írt bele, és ő is mindig nyom egy pecsétet.

2015. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!