Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szolnok megyében van még...

Szolnok megyében van még normális nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Tavaly volt két vetélésem, a fél év alatt 6-7 orvoshoz is volt "szerencsém".Akinek fizettem,az is bunkó volt.Nagyon szeretnék már kisbabát,de előbb el akarunk menni kivizsgálásra.Nem tudom kihez menjek.A legnormálisabb talán Faragó volt,de hozzá se szívesen mennék vissza.

Kérlek segítsetek!


2015. aug. 28. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Svéd Attilát ajánlanám, nem egy mézes mázos ember, de nagyon érti a dolgát.
2015. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy Emesét sokan ajánlják, de nem tudom, hogy benne volt-e már abban a 6-7-ben.
2015. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr Dinya Tibor nagyon aranyos és érti is a dolgát, meg talán Emődi dr úr, kicsit nyers a stílusa de profi ilyen téren!
2015. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dr. Tornyi János magánrendelésére járok, esetleg próbáld meg őt, ha még nem próbáltad volna. Nekem abszolút semmi bajom nincs vele, bár még nem olyan rég kezdtem a nőgyógyászhoz "járkálást", nem épp ő a legolcsóbb magánorvos, de nagyon és sokan dicsérik. Remélem sikerülni fog a baba, minden jót kívánok neked/nektek és remélem teljesül a vágyad/vágyatok. :)
2015. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!