Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja fájdalmat érzek a...

Pár napja fájdalmat érzek a szeméremajkaimnál. Normális ez? 26. hétben járok.

Figyelt kérdés
Égető érzés. Ma tükörrel megnéztem, és valami fehér, pattanáshoz hasonló dolog jelent meg az egyik szeméremajakon. Olvastam, hogy akár hüvelygyulladás jele is lehet. Mindenképp orvoshoz megyek vele (csakhát ma szombat...), de addig is van valakinek ötlete, mi lehet ez, és mit tehetnék a javulás érdekében? Aggódom, nehogy ártson a kicsinek...

2015. márc. 14. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap ügyelet...minden ilyennel ami a hüvelyben vagy közelében van,meg persze a fájdalmakkal egyébbel ügyelet ha hétvége van. Hétköznap meg ott a rendes rendelés. Inkább menj be 6-szor "feleslegesen",mint,hogy később megbánt,hogy 1-szer nem mentél,mert minek...
2015. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi lemaradt,hogy igazából nem kell megijedni,hogy úristen,mert lehet mosószertől,izzadástól,esetleg begyulladt szőrtüsző,bár az piros szokott lenni vagy vöröses,ha esetleg a szőrtüsző miatt van. De ha jól tudom,akkor lehet szexuális úton szerzett fertőzés is. Ne érts félre,nem arra gondolok,hogy esetleg félrelépsz stb,csak elég ha esetleg a párod összeszedett valamit és átadta neked,itt szintén nem azt értem,hogy a párod lépett félre. Bárhonnan össze lehet szedni. Mosdó,uszoda,vagy nem mosott kezet mielőtt mosdóba ment és előtte megfogott valamit ami fertőzött volt.
2015. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Remélem, semmi komoly. A terhesség első heteiben vizeletfertőzésem volt, de azt kezelték, azóta minden rendben volt.
2015. márc. 15. 07:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Hát én is remélem. Nem lenne jó,ha most lenne valami baj. Én nagyon féltem ezektől,még most tartok tőle,mert van még 8 hetem. Mindig is fogékony voltam minden nyavalyára... :S
2015. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na voltál dokinál?
2015. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!