Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló problémâja?

Figyelt kérdés
23-hetes terhes vagyok,és éjszaka nagyon megijedtem! Àlltalàban a jobb oldalamon alszok és éjjel mikor àt fordultam a màsik oldalra elkezdett görcsölni a petefészkem jobb oldalt,annyira hogy a combomba is sugàrzott a fàjdalom.aztàn pàr perc és elmúlt! Volt mâr ilyen régebben de meg mondom őszintén elfelejtettem mondani terhes gondozàson! Nem rég voltam uh-n is és vizsgâlaton is! Minden rendben van a babàval szépen fejlődik! Csak idegesit hogy mi lehet ez és mindig csak jobb oldalt fàj és csak éjszaka! Lehet hogy gyorsan fordulok àt és attól?labor vizsgàlataim is jók lettek!
2015. szept. 13. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:
A vàlaszokat köszönöm előre is
2015. szept. 13. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Becsípődött ideg kisugározhat oda.
2015. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem csak egy ideg és semmi komoly! Első baba és nagyon paràzok hogy minden rendben legyen vele.köszi a vâlaszod 😊
2015. szept. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!