Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt...

Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt nyíregyházán? (Orosz dr úr és Ivancso dr úrról mik a tapasztalatok? )

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dr Angyal Gézánál szültem, tökéletesen elégedett voltam mindennel. Akárhányszor hívtam telefonon elérhető volt (nem volt egy egyszerű terhesség), terhesgondozáson alapos volt, szülésnél kitolásnál végig ott volt, naponta járt be hozzánk a szobába, nincs fix ára szülésnél.

Akiket írtál nem ismerem. Ismerősöm szült Orosznál, nem volt fogadott orvosa, nehéz szülés volt de egy rossz szava nem volt róla.

2015. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2015. okt. 11. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Orosznál szültem kétszer. Imádom! Nagyon jó szakember, nem az a nyálas, nünükézős típus. Van akinek nem jön be a stílusa. Magánrendelésen megkéri az árát, de szakmailag szuper, nagyon felkészült, naprakész a legújabb vizsgálati módszerekben. ( elég sokat mond el a szakmai hozzáállásáról szerintem, hogy mindkét fia szülész-nőgyógyász lett) A rendelője nagyon korszerűen felszerelt. Szüléskor korrekt, normális hangnemben magyaráz, válaszol a kérdésekre vizsgálat közben is, meg szüléskor is, bátorít. Én nagyon nagy biztonságban éreztem magam végig nála a terhesség alatt is, meg szüléskor is.
2015. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2015. okt. 12. 09:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Oroszról én is csak jókat tudok mondani. Leszámítva azt, hogy császár előtt 4 és fél órát vajúdtam, mert minden rendben, ráérünk még... Na azt kihagytam volna.Fura stílusa van, de szakmailag no.1. Másik dokitól mentem át hozzá a terhességem felénél. Utána nyugodtam meg, tudtam, hogy végre jó kezekben vagyok. Hetente 3x van magánrendelése, nem kell heteket várni időpontra.
2015. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,egyre inkább Orosz doktor úr felé hajlok és főként a szakmai tudása miatt.Mennyi nála egy vizsgálat?
2015. okt. 16. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
11000
2015. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg?Én már 13-14 ezret hallottam.Ez mostani ár?
2015. okt. 17. 07:37
 9/11 anonim válasza:
Dr. Albert László. Nagyon emberséges, nem pénzéhes disznó!
2015. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dr Ivancsonál szültem,megnyugtatott h genetikus vizsgája is van,nem pénzéhes,nyugodt,mindent elmagyaráz,utána naponta ránk nézett,ajánlom!
2015. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!