Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt...

Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt nyíregyházán? (Orosz dr úr és Ivancso dr úrról mik a tapasztalatok? )

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 20:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Orosz nekem nagyon taszító, tapló ember! Gondolom, aki hozzá jár, azzal nem, de mindenki mással igen. Legutóbb a kötelező genetikai uh alkalmával volt hozzá "szerencsém", de olyan tuskó, bunkó volt, hogy majdnem sírva jöttem ki.

Ismerősöm hozzá jár, ő dicséri.

Ivancso bár fiatal, de nagyon rendes, emberi doki, aki minden vizsgálatnál Rád szánja az időt, mindent elmagyaráz, kérdéseket tehetsz fel neki. Nekem ő 5*!

Bár nála szültem volna az első gyerekemet is, nem Fábiánnál! Na Fábián olyasmi, mint Orosz...

2016. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!