Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ezek a tünetek mire utalhatnak...

Ezek a tünetek mire utalhatnak? Lehet a terhességtől is akár?

Figyelt kérdés
28hetes terhes vagyok es a hàziorvosom észre vette hogy nagyon magas a pulzusom,kerdezte hogy hogy a vedono nem vette eszre? Alap helyzetben is 120 at mér folyamatosan,és mondta hogy bal oldalt zörejt is hall! 140/120 akat mér!nézte a hîzàst ami 5kg azt mondta az nem sok! Adott beutalot szivultrahangra ahovà el is mentem de ekg-t csinaltak nem uht! Az elozo ekg-n is nagyon magas a pulzusom kerdezte is hogy futottam-e elötte?😀 Ami aggaszt hogy mozgas hatasara nagyon eros szivdobogasom lesz,a vîz lever mintha leontottek volna!pl lépcsőzésnél! Van hogy egyik pillanatrol a masikra elmegy minden erőm nem tudok figyelni,koncentralni,a szàm elfehéredik!Ezek a tünetek terhesseg elött is meg voltak de ennyire durvàn nem! Szerintetek befolyasolja ez a hüvelyi szülést? Vagy lehet csàszàros leszek?
2015. okt. 12. 19:38
 1/2 A kérdező kommentje:
A babâmmal szerencsére minden rendben van!😊
2015. okt. 12. 19:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha alapból magasabb volt a pulzusod, akkor ez sajnos ilyen. Nekem is sokkal magasabb volt terhesség alatt, de nem ennyire. Igaz egyáltalán nem volt rá panaszom terhesség előtt. A megnövekedett vérmennyiség az oka, több munkát ad a szívnek. Normális állapotban ez nem olyan zavaró, de ha már terhesség előtt is magas volt, akkor ez sajnos ilyen lehet.

Ezt orvos tudja megmondani, vajúdás alatt még magasabb a pulzus.

2015. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!