Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bp-én keresek orvost, aki nem...

Bp-én keresek orvost, aki nem végez hüvelyi vizsgalatot/tiszteletben tartja ezirányú kérésem?

Figyelt kérdés
Orvosvalasztas
2015. dec. 28. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
És hogyan vizsgàljon akkor? Szàjon àt?
2015. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát ajánlhatok neked párat. Pl: fogorvos, szemész, fül orr gégész stb.

Ők 100% nem végeznek hüvelyi vizsgálatot.

De ha ilyen nőgyógyászt keresel nem tudom mire gondoltál…

2015. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A XIV. ker. sztk-ban dr. Tolnay Lajos. A terhességem során egyetlen hüvelyi vizsgálat volt, a streptocccus mint levétele. Viszo t szülni nála nem lehet sajnos :(

Ha nem tudnak mást ajánlani, a helyedben megpróbálnám őt elérni valahogy (akár facebookn is!), biztos tud javasolni valakit ilyen szemlélettel.

2015. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Terhesség során muszáj , hogy vizsgáljon kézzel is, sok mindent ezzel tud csak megállapítani.

Egyébként ha ennyire irtózol ettől, hogyan fogsz szülni?

2015. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dékány Ágnes, Guttman Orsolya. Empatikusak, megértőek, egyedi igényeknek is megfelelnek, én sem voltam szimpla eset, és teljesen elégedett voltam. Ismerd meg őket (Praxis rendelő, 11ker).
2015. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen nem nyulnak beled az uj protokoll szerint. A mehszajat panaszmentesseg eseten uh-val nezik. Viszont a 12.hetig huvelyi uh van.


Ha nemcsak maganorvos erdekel, akkor a BLESZ-ben tudok jot.

2015. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyetlen orvos sem fog kényszeríteni. Én vidéken élek, messze Budapesttől, így konkrét orvost nem tudok.javasolni, de ez simán megbeszélhető az orvossal. Én is utálom a vizsgálatot, de közben meg megnyugtatott mindig, hogy tudtam, hogy nem nyílik a méhszájam. Most nagyon durva nőgyógyászati problémám van, így hetente, két hetente járok a.dokimhoz, de nem vizsgál feleslegesen, ennek két oka is van, egyrészt lusta (felesége mondja róla mindig), másrészt tudja, hogy mennyire ódzkodom tőle, és nem akar feleslegesen "kínozni", de terhesség alatt minden hónapban rá szántuk magunk a vizsgálatra. De biztos vagyok benne, ha egyértelműen arra kértem volna, hogy ne, akkor sem dobott volna fel a vizsgálóágyra és szabta volna le rólam a ruhám. És szerintem ezzel minden orvos így van, tiszteletben tartják a páciensek kéréseit.
2015. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az építő jellegű válaszokat


(nem kotelezo terhesség esetén a huvelyi vizsgálat egyebkent 😉 )


Az első terhessegemnel kacsaval tagitottak keres/kerdes nelkul - ugyeletes orvos nem várta meg h a sajátom megérkezzen


A masodik terhessegemnel a fogadott doki hüvelyi vizsgalatanak másnapján elkezdtem verezni-mint kiderult, mehszajon tapadt a lepény es sérült.


Harmadszorra mar a gondolatától hányingerem van...

2015. dec. 28. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten megértelek, de nem túl logikus az érvelésed, ld.: "ugyeletes orvos nem várta meg h a sajátom megérkezzen"


Tehát nem is a saját orvosod végezte, másrészt itt nem vizsgálatról van szó, hanem tágításról. Ilyen esetbe pedig akkor is belefuthatsz, ha sikerül olyan orvost találnod, aki megfelel az elképzeléseidnek. Én egyszer a saját dokim szabadsága idején kifogtam egy olyat, aki nem volt hajlandó hüvelyi vizsgálatot végezni. Nem részletezem, de súlyos következményei lettek.

2016. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!