Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egerben hogyan működik a 3D...

Egerben hogyan működik a 3D ultrahang és anyagilag mivel jár, stb?

Figyelt kérdés
12 hetes ultrahangot ezzel a korszerűbb ultrahanggal szeretném megcsináltatni. Tud valaki bővebb infót adni erről? Ugyanúgy megfelel, mint a sima, adnak leletet? Többmindent látnak, mint a 2D-n? Mennyibe kerül és mennyivel korábban kell bejelentkezni?Egyéb infó? Köszi előre is minden hasznos választ!
2016. jan. 9. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 2d es 4d egyarant keszul.Eloszor a genetika utana mozizol :) Minel elobb kerj idopontot! Adnak asszem egy dvdt es egy fotot.Kb 10.000 ft
2016. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) akkor gyorsan utána járok, hol kell, mert betöltöttem a 10 hetet, és ez a 3 vagy 4D vagy mi szimpatikusabbnak tűnik a részletessége miatt.
2016. jan. 9. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A 3 és 4D lényegében "szórakoztató" célokat szolgál a szülők részére, a magzati biomertiát 2D-ben végzik, orvosdiagnosztikai célra a 2D alkalmas. Tévedés lenne 12 hetesen 3D-re menni azért, hogy az korszerűbb és jobban át tudják nézni a babát. Akkor érdemes most ilyenre menni, ha a szolgáltatás a 3D MELLETT genetikai szűrést is tartalmaz - amit ebben az esetben is 2D-ben csinálnak.
2016. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy van! Elotte megcsinaljak a genetikat 2d-ben ;) Azert is irtam utana jon a latvanyos resz! Ugyanugy az uh.ot hivd mondod mit szeretnel es elmondjak amit tudnod kell! Ugyanaz a ket doktorno csinalja mint a simat is Egerben! Gratu a pocilakohoz! 1# voltam
2016. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. jan. 9. 16:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért megírom, hogy utána jártam, és a kórházban csak a 24. héttől csinálnak 4D-t. 12 hetesen csak a 2Dre van lehetőség.
2016. jan. 11. 18:40
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyébként 24hetesen elmentem és szuper aranyos nő nagyon kedvesen elmagyarázott mindent és képet is kaptunk, DVDt asszem vinni kellett.

12ezer-párszáz forint volt. :)

2016. jún. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!