Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Amikor orvoshoz mentetek...

Amikor orvoshoz mentetek akkor már a második menstruáció maradt el?

Figyelt kérdés
Mert ha jól tudom amikor először kimarad akkor még csak 2 hetes. Akkor még nagyon korai lenne.
2016. jan. 9. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete késett, akkor csináltam tesztet, ami pozitív lett. Utána kb 2 hét múlva mentem el orvoshoz.
2016. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legutolsó menzesztől számolják, azaz ha kimaradt, addigra már 4 hetes a terhesség.


Az első menzesz kimaradásától számított 2 hét múlva érdemes menni, akkor már van esély arra, hogy legyen szívhang. Persze, ha nincs vérzés vagy más panasz előbb.


A szüleim korában a 2. kimaradt menzesz után tudta az orvos kitapintani a terhességet (nem volt ultrahang).

2016. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első maradt csak el, de annyira egyértelmű tüneteim voltak már az első elmaradt mensi előtt is, hogy akár az első előtt is mehettem volna.
2016. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt kéri, hogy az első vizsgálat 8-10 hetesen legyen, ha korábban nem volt és nincs komplikáció.

Szóval nálam igen, valamikor olyan tájt mentem.

2016. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nem volt gond akkor igen, a második kimaradtnál mentem, 8-9 hetesen. Mikor probléma volt 6 hetesen mentem rögtön.
2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!