Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti mit tennétek ha a választot...

Ti mit tennétek ha a választott nőgyógyásszal elégedetlenek lennétek?

Figyelt kérdés

9.hónapban járok, probl mentes terhességgel. Választott orvosomat másik doki ajánlotta. De azt kell mondjam, rossz lóra tettem. Magánrendelésén legalább 1-1.5 óra várakozás van (kivétel nélkül mind a 6 alkalommal így jártam, alkalmanként mindezt 10E Ft-ért). Többször elmondta, bár ez legalább korrekt, hogy ő a szülésért mennyit kér. Oké. Ennek ellenére akárhányszor voltam, vagyok nála, azt érzem h állatira nem érdekli az egész. Ha a klinikán találkozunk, ott átlag 3-4 órás várkozással kell számolnom. Már többször jeleztük felé párommal, hogy ez így nem kóser, de persze mindig van vmi magyarázat, hogy ma túl sokan jöttek, épp váratlan műtét jött közbe, stb, stb. Én elhiszem, de 9 hónapon keresztül? Nem szivesen adom oda a szülésre megbeszélt összeget, de persze mivel még napokig ott leszek a klinikán, nyilván azt sem szeretném ha kellemetlen következményei lennének annak h nem perkáltam a szóbeli megegyezés szerint - noha azt gondolom neki kéne kellemetlenül éreznie magát mert egyáltalán nem szolgált rá arra a pénzre.

Első szülésem lesz, örültem volna ha rábízhatom magam de így azt érzem, legyünk már túl az egészen, és talán majd a második babánál valahogy ügyesebben választok.

Valaki járt már hasonlóan? Ti mit tennétek? Nem adnátok oda? Kevesebbet adnátok és ekkor megmondanátok tömören a személyes véleményt hogy bocs de azért csak ennyi, mert...?


2016. jan. 14. 18:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Bocs az offert de milyen kovetkezmenyei vannak ha nem adod oda a megbeszelt penzt?


En valtanek,hiszen csak az szamit h te maximalisan megbizz vkiben. Ehhez pedig sosem keso hiszen a szuletendo gyermekedet es magadat bizod ra! Akkor is valtanek,ha holnaputan szulok,hiszen kb rosszabbat ugysem nagyon tudnal kifogni!

2016. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
bocs, ha nagyon értetlen vagyok, de hány hetes vagy? ez sem mindegy a váltás miatt:)
2016. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
En is valtanek..meg is tettem anno! Bizalom nagyon fontos volt szamomra is :) Esetleg ha itt az ido szulj ugyeletesnel ;)
2016. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%
2! 9.honapban jar :))
2016. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%
Nézd ha te elvarod, hogy melletted Legyen, levezetés a szulesedet, azt meg kell fizetni. Ha nem akarsz fizetni, akkor közöd vele, még a szülés előtt, hogy Köszönöm, majd az ugyeletesnél szulok. Utólag nem fizetni bunkóság, szintugy az utolag valo beszolas. Gondolj már bele, a főnököd behívót tulorazni, közli hogy ezért az extra munkáért kapsz 50ezer forintot, aztán amikor kész vagy ad 10ezret és közli, xar amit csinálsz. Szerinted ez Fair?
2016. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
32%
Jaaaa... az mekkora fair mar h mind ezt halapenz nelkul kellene csinalniuk!
2016. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

9. hónapban már nem váltanék. De nem értem pontosan, csak az a probléma hogy várni kell rá a rendelésen (mert ezt taglaltad szinte végig), vagy mást is?

Ha megegyeztetek egy összegben, és be is megy munkaidején kívül levezetni a szülésed akkor szerintem jár neki az összeg.

2016. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Váltással kapcsolatban össz 3 dokit hívtam fel azok klienseinek ajánlására, tehát tudtam is kikre hivatkozni, és a mind 3-tól azt a választ kaptam hogy sajnálják de 28. hét után ők már nem vállalnak max ha külföldről költöznék haza... Mondjuk lehet h itt Bp-n ez vmi protokoll vagy ennyire túlterheltek. Jgy a 39. héten már ezek után nehezen hiszem el h bárki elvállalna. Persze épp most fog elutazni a dokim pár napra, szóval még megeshet h ügyeletesnél szülök.
2016. jan. 14. 18:58
 9/40 anonim ***** válasza:
79%

6!

Ne keverjük a szezont a fazonnal. Ha a kérdező felkeri az orvost, hogy vezesse le a szuleset, azért nem halapenzt kell adni, hanem az előre megbeszélt munkadijat. A halapenzt akkor adja valaki, ha adott orvos ellátásával meg volt elégedve - ez afféle "borravalo", ezt az ugyeletesnek adja az ember pl.

2016. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan, mi olyan nehéz abban, hogy felhívod és megmondod, "nézze doktor úr, mégsem szeretnék önnel szulni" - aztán vagy megindoklod, vagy nem. A következő terhességednel úgysem akarod öt felkeri, nem mindegy hogy mit szól HOZZÁ?
2016. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!