Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csak nekem van rossz tapasztal...

Csak nekem van rossz tapasztalatom a Szüleszeti osztállyal A Margit kórházban? Egyelőre.

Figyelt kérdés

Előre írom: A terhesgondozással nincs gondom ott nagyon kedvesek DE

3x vittek be hematómával (mentő- nagyon véreztem, átázott kb minden), olyan jellegű megjegyzéseket kaptam amikor bevittek orvostól, hogy majd megnéz úgyis már mindegy, nem tud befektetni mert megvagyok fázva, minek vagyok itt megint...

Tovább: ultrahangon nagyon bunkók. múltkor közölték hogy nem jó a tb számom (azonnal mentem az oephez, persze nem volt vele gond), ebből adódoan teljes lekezelés, aztán a hematómát valahogy nem vette észre csak amikor szóltam harmadjára hogy kérem nézze meg (5 cm....a hematóma szóval nem pici), múltkor 2 órát vártam ( tudom tudom időpontosok is csúsznak ennyit), ahogy megérkeztem leadtam a kiskönyvet, aztán kb 1 óra múlva bevillant hogy lehet más időpontom volt de megnézni már nem tudtam mert a kiskönyv hátoldalán volt , ezért nem bekopogtam hogy zavarjam a rendelést hanem felhívtam őket, ezerszer elnézést kérve tényleg nagyon kedvesen hogy megnézné-e hogy a mai napra szól-e az időpont és nem néztem-e el valamit. Telefonon kedves volt a hölgy közölte hogy jó az időpont, de utána kijött egy fiatal (kb 25) srác fennhangon megkérdezve ki volt az aki nem bír magával és telefonál? MOndtam hogy én telefonáltam de csak egyeztetés miatt és megint elnézést kértem. Reakció: nem igaz hogy nem lehet nyugton maradni b*meg....

kössz...


2016. jan. 18. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!