Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egyolyan kerdesem lenne hogy...

Egyolyan kerdesem lenne hogy ha a vekony szalu feher szofit szivnek mikor ramtor a dohanyzas?

Figyelt kérdés
21-22hetes vagyok es neha ugy vagyok vele hogy eltudnek szivni egy szal cigit es ezert gondoltam h egy ilyen 0,1mg os feher szofi nagy kart okozna?!
2016. jan. 26. 16:05
1 2
 1/12 nittababy ***** válasza:
100%
Figyelj tőlem azt csinálsz amit akarsz de ha fontos neked ez a baba akkor semmilyent nem szívsz nem hiszem hogy nem bírható ki!!
2016. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Terhesség alatt nem véletlenül tilos a dohányzás.És nincsenek kiskapuk,de ezt szerintem te is érzed.

Csak gondold végig,hogy a babádat kiteszed mindenek,amit magaddal csinálsz.Amíg te cigizel,addig a baba a köldökzsinóron át kapott füst miatt fuldoklik.Biztos,hogy ezt akarod tenni a gyerekeddel?

2016. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leszoktam már néhányszor a dohányzásról, úgyhogy tapasztalatból mondom: ne keress kiskaput. Ha most engedsz a kísértésnek, akkor két hét múlva épp nem lesz a boltban 0,1-es, akkor már a 0,3as is jó. Vagy elkezdesz ebből többet szívni. A dohányzást csak úgy lehet szüneteltetni, ha EGYÁLTALÁN nem gyújtasz rá. Neked szerencséd van: a babád nagyon alapos indok rá, hogy nem gyújts rá.
2016. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Hiába próbálnád a lelked nyugtatni, hogy a vékony szálú cigi nem annyira káros. Ha ennyit nem bírsz ki a saját gyermeked egészségéért, mélységesen szégyelld magad!

Az ilyen önző nők nem érdemelnék meg, hogy anyák legyenek!

2016. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lina63 ***** válasza:
Ne tedd, tudom milyen, mert én is dohányoztam illetve most is. Terhesség alatt abba hagytam, majd 15 hós korában leválasztotta magát a lányom és csak azután gyújtottam rá. Kibírtam, most cigizek, de február 1-től ismét lerakom.
2016. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én is szívesen elszívnék egy szál cigit, sőt, egymás után kettőt is, egy jó bor társaságában! tatárt is nagyon nagyon szeretnék enni, utána pedig egy nagy tál tiramisut falnék be!


de mivel felnőtt ember vagyok aki egy egészséges gyermeket szeretne a világra hozni, így természetesen ezeket a vágyaimat lenyelem a terhesség és szoptatás idejére :)

te is nőj fel, butaságok kitalálása helyett :)

2016. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél nikotinmentes elektromos cigit, akkor csak vízgőzt szívsz.
2016. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2.: Egyetértek azzal, hogy egy kismama ne dohányozzon. (Van tapasz, rágótabletta, e-cigi, ha valaki nem tud önmagára elég erősen hatni mentálisan.) Mindemellett értetlenül állok a tény előtt, hogy a köldökzsinóron való füst szállingózást 100%-ra értékelték többen is :(((((
2016. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Istenem,miért nem egyértelmű,hogy a cigi méreg,árt az anyának meg a babának is?

Abban meg biztos vagyok,hogy tök mindegy,hogy milyen választ kapsz,a nézeteiden nem változtat.Ha eleve ezen kattogsz,már rég rossz.

2016. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Mindegy, hogy vekony szalu, alacsony nikotintartalmu cigit szivnal. Meggyozodesem, hogy egy szal cigi sem artana sem neked, sem a babanak. Ami viszont artana, hogy az elso cigi utan azt erezned, hogy semmi nem tortent, jol vagy, igy nagy esellyel jonne a kovetkezo szal, amig azt nem veszed eszre, hogy rendszeresse valt a "csak egy szalat" cigizes. Az viszont mar nem tesz jot.

Amugy a te dontesed, valoszinu, hogy mar ra is gyujtottal.

Egy volt bagos, 14 hkm vagyok.

2016. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!