Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Egyolyan kerdesem lenne hogy...

Egyolyan kerdesem lenne hogy ha a vekony szalu feher szofit szivnek mikor ramtor a dohanyzas?

Figyelt kérdés
21-22hetes vagyok es neha ugy vagyok vele hogy eltudnek szivni egy szal cigit es ezert gondoltam h egy ilyen 0,1mg os feher szofi nagy kart okozna?!
2016. jan. 26. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a tapasz és a rágó sem ajánlott, abban is van nikotin, ami káros!
2016. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as:)

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=2-1Gm43tlHY

Talán túlzónak tűnhetett a válaszom,de sajnos ez a szomorú valóság.Ilyenkor a baba az oxigént még a köldökzsinóron keresztül kapja,így ha az anyuka füstöt szív be,akkor a baba is azt fogja kapni oxigén helyett.Nem lehet túl kellemes érzés.

Itt van pár cikk a témában,szerintem érdemes elolvasni.

[link]

[link]

[link]

[link]

És természetesen le lehet pontozni a válaszom,de a véleményem attól még változatlan marad.

Úgy gondolom,hogy aki ebben a témakörben nézelődik,annak elég érettnek kell lennie ahhoz,hogy felismerje,hogy mi a legjobb a babájának,és mi az ami veszélyezteti.Aki erre még nem képes,az nem áll készen a gyerekvállalásra(ez egy általános kijelentés,úgyhogy ha úgy érzed kedves kérdező,hogy rád nem igaz amit írtam,akkor ne vedd magadra:))

2-es voltam.

2016. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!