Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Meg merjem tartani a babámat?

Meg merjem tartani a babámat?

Figyelt kérdés
A héten voltam terhesgondozáson 10 hetes múltam és meg csinálta a rizikó felmérést és azt irta rá a papírra, hogy magas a kockázat, mivel gyomor sérvem van, de nem akadályozza a mindennapi életem! Azt is rá irta, hogy veszélyeztetett terhes vagyok. Voltam tegnap magánrendelésen ott nem mondta a Dr. Problémát jelentene -e.A baba szépen fejlődik 30mm, jó szívverés és az ultrahangon elég sokat mocorgott. Vetessem el inkább,ha veszélyeztetve vagyok? Vagy nincs probléma?
2016. jan. 29. 05:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérdezz ha valamit nem értesz az orvostól. Ez egy formanyomtatvány. Irányadó arra, hogy valoszinu érdemes orvost fogadnod, esetleg császármetszés segítségére lesz szükség. Nem a magzatra vonatkozik.


En is magas rizikófaktor ba tartozom előző császármetszés miatt

2016. jan. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj orvossal. Nagy felelőtlenség, hogy így döntenél a.babád sorsáról, hogy azt sem tudod, hogy öröklődő-e a betegség, kire jelent veszélyt, rád vagy a babára. Orvostól nem kérdezel, de gyikre jössz. Ez azért nem az a horderejű kérdés, amit 10 hetesen a gyiken kell feltenni.
2016. jan. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden második nő veszélyeztetett terhes. Én is az voltam előző vetélés miatt, aztán ikerterhesség miatt. A magas rizikófaktor meg jár mindenkinek, aki nem pillesúlyú, vagy 35év alatti. Ez csak formanyomtstvány. Azt jelenti, hogy szülésznő nem vállalhatja a gondozásod, hanem orvoshoz kell járnod. Nem feltétlenül fogadott orvoshoz, az sztk-s is remek lesz...
2016. jan. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem veszélyeztetett majdnem minden terhes nő,simán csak a kórház több pénzt kap bizonyos dolgokra.

Ha az orvos nem mondott semmit,akkor semmi baja se a kicsinek,se a terhességednek.

2016. jan. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hülyeség lenne elvetetned.. Azt sem tudod, hogy a helyzetedre nézve mit jelent, hogy veszélyeztetett..
2016. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan megmondta a védőnő, hogy ne ijedjek meg, az itten kórházban minden kismamát veszélyeztetett terhesként tartanak nyilván, mert így több pénzt kapnak utánunk, de az a fontos, amit az orvos mond. Ha nem mondja, hogy bármi gond lenne, akkor ne aggódj!
2016. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vetessem el inkább,ha veszélyeztetve vagyok? "


Mi bajod van???

Vannak nők,akik tényleg veszélyeztetett terhesek mégis körmük szakadtáig küzdenek a gyermekük életéért!

Neked meg csak ráírták a papírodra( az enyémen is ez volt,végig tornáztam a terhességem) és a teljesen egészséges terhességedet akarod megszakítani?

Bocs a kérdésért,de te tényleg ennyire idióta vagy??

2016. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
???????
2016. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is magas rizikó besorolást kaptam egy koraszüléssel és egy vetéléssel a hátam mögött. Veszélyeztetett is vagyok, táppénzen vagyok, mégsem jutna eszembe elvetetni inkább mindent megteszek azért hogy jól legyen a babám. 13 hetes vagyok
2016. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó ég.. anyum, na ő veszélyeztetett terhes volt. 7 hónapot kellett a kórházban, ágyban fekve töltenie.


Neked meg csak rá van írva a papírodra.. Bár az totál egyértelmű, hogy te nem a babád egészségét félted, hanem a sajátod. Ami egy szint után megérthető lenne, de ha nálad is ez a szint lenne, akkor hidd el, az orvos sokkal komolyabban tájékoztatott volna erről.

2016. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!