Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen nem tudom tartani...

Egyszerűen nem tudom tartani a ch diétát. Második babámat várom,34 hetes vagyok. Mással is volt így? (lent)

Figyelt kérdés
Éjjel sokat kel a lányom, így reggel nem tudok 7kor kelni, örülök ha alszok egyáltalán valamit. Leghamarabb fél 9kor jutok oda hogy leüljek enni. Van hogy csak 4 étkezés fér bele a napba. 180g-os diétán vagyok, az elején szépen tudtam tartani de egy ideje borult minden. A cukrom a diétával helyreállt, de most nem tudok annyiszor enni. Nem azzal van a gond hogy nem bírom hogy ne egyek cukrot, ebben már rutinom van és nem is zavar, hanem a probléma az étkezések idejével és számával van. :( Van hogy csak 11kor egy kis ropit ettem hogy meglegyen a 10órai.
2011. jan. 14. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Muszáj betartani az isőpontokat lés nem szadab cukrot enni!!

30. héttől voltam ch diétán, ráadásul nekem 2 éve karácsony előtt derült ki, úgyhogy qrva sz@r volt csak nézni sok sütit, de betartottam.


Ráadásul én a 35. hétig dolgoztam is, fél8ra jártam ahogy beértem reggeliztem.

2011. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig inkább tartsd be, ha szeretnéd, hogy a Picid rendben legyen. Már csak 6 hét!!!! (Én is 34 hetes vagyok) :)

(Ja, és nekem is második - és az első még kicsi, és éjjel ő is néha "bejelez") :)


Állítsd be a telefonodon az időpontokat, amikor enned kell, készítsd is akár magad mellé, ha épp alszol. Ne maradjon el a baba érdekében, mert neki lehet baja tőle!!!!

2011. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Cukrot nem eszek, azzal nincs is baj, de a lányom annyira leköt, hogy egyszerűen van hogy elfelejtek enni, vagy csak bekapok valamit (1-2 narancs).

Nagyjából így jön ki:

reggeli fél 9

10órai 11 óra

ebéd 2 óra

uzsi 4-5 között

vacsi este 8 körül

De van hogy a 10órai kimarad, mert míg altatom a lányom (15 hónapos) eltelik az az idő... áh....

A karácsonyt kibírtam, fruktózzal és edesítővel csináltam sütiket, így azért tudtam én is enni.

2011. jan. 14. 13:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze ha a tízórai kimarad akkor az ebéd kevesebb és előbbre van hozva és így minden tolódik előre.

Igyekszem betartani a baj a 10órai és uzsival van, így van hogy 2 szelet kenyeret vagy kekszet (cukormentes persze) eszek, vagy 1-1 narancsot.


Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 14. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok: az én lányom meg 17 hós. Szóval teljesen értem, hoyg leköt a lányod.

De ha szeretnéd, hogy a 2. baba is egészséges legyen, akkor muszáj tartanod.

Tényleg állítsd be a telefonod! Más ötletem nincs!

2011. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ez a telefonos, mindenképp kipróbálom!
2011. jan. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!