Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Görcsök még az elején?

Görcsök még az elején?

Figyelt kérdés
Par napja volt pozitiv tesztem kb.4hetes vagyok ...neha neha gorcsolgetek nem veszes de idegesito...valakinek volt hasonlo erzese???Orvos csak ket het mulva
2016. febr. 1. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, nekem is volt az elején. magnéziumot nyugodtan elkezdhetsz szedni.


ha görcsök és vér/barnázás/rózsaszínezés együtt járnak, az már bajt jelezhet.


esetleg hívd fel a dokid, hogy bemenj-e, akar-e valamit felírni!

2016. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit nevezel görcsnek?

Ha úgy épp hogy érzel valamit, akkor az teljesen normális.

Sőt, az én dokim szerint minden "menstruációkor szokásos érzés" oké, ha erős, annyira hogy össze kell görnyedned, és mozdulni sem bírsz, annyira fáj, meg kiegyenesedni sem, na az már baj.

Viszont ilyen fiatal terhesen nem szoktak adni semmit, akkor sem, ha elmész orvoshoz, mert a természetre bízzák.


Szóval összességében pihenj (a magnézium teljesen felesleges szerintem ilyenkor még), és reménykedj, hogy minden rendben.


Ha volt már vetélésed, akkor felülírom amiket eddig mondtam, és siess orvoshoz, ha erős görcseid vannak.

2016. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem durva görcseim voltak, utrogestant kellett szednem, de az enyhe görcs normális.

11 hkm

2016. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mensi szerű görcsökre gondolsz, az normális, mert a szervezet emlékszik, hogy kb most kellene megjönni...és ez valószínű végig fogja kísérni a terhességet, mert amikor a méh növekszik az is hasonló érzés.
2016. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyok a gorcsok.Tenyleg inkabb ilyen menstruacio elotti gorcsoknek neveznem. Nem volt vetelesem, ez az elso terhessegem ...es nem tudom hova tenni a tuneteket :(
2016. febr. 2. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ebben vagyok, 5 hetes terhes vagyok. Mondtam tegnap a dokinak, azt mondta, hogy nyugodjak meg mert természetes, és még azt is mondta, hogy majd 2 hét múlva menjek UH-ra, addig felesleges, mert olyan kicsike, és a szívhang miatt is. De tudom, hogy Isten mindenben megsegít és minden rendben lesz a következő hónapokban, és neked is hasonló jókat kívánok mint amilyeneket most magamnak kívántam :)
2016. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!