Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején enyhe alhasi...

Terhesség elején enyhe alhasi görcsök?

Figyelt kérdés
Hétvégén lett + a teszt, s sokszor görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Mennyire normális?
2015. szept. 7. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Szedj magnéziumot, és pihenj ha lehetséges. Gratulálok :)
2015. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oh, tényleg! a magnézium. be is veszem!

köszi :D

2015. szept. 7. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a magnézium segitett. Kb 2 hétig voltak ilyen görcseim, rendes fájdalmasak, meg is voltam ijedve rendesen, de a dokim megnyugtatott, és ugye a magnéziumot kellett szednem. Ha jobban fájt, többet. (bár ha többet veszel be, előfordulhat hasmenés tőle)
2015. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és milyen magnéziumot szedtél?

béres magne+ b6 van itthon

2015. szept. 7. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen jó lehet az is. Ha elmúlnak tőle a panaszaid. Ha nem, akkor lehet érdemes más fajtát kipróbálni de egy időben én is a bérest szedtem. Magneb6 és magnerot nem volt jó nekem semmire. Később nekem a béres is kevés volt, akkor ittam magnosolvot. De van akinek a magnerot is beválik, egyénfuggo, pedig az alacsony dózisú.

Egyébként ilyen olyan görcs és feszülés stb végig normális terhesség alatt amíg nem lesz erős és nincs mellé vérzés.

2015. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, én is megijedtem az elejèn. 2-3 hétig erősen görcsölgetett, magnosolvot ittam, nagyon jó volt, de jött a hányinger, és nem bírtam meginni. Áttertem a béres magneb6-ra, most már ez is tök jó! Napi 1-2 szem elèg.

Ha többet veszel be, könnyebb a wc-zés :)

Boldog babavárást!

2015. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én is Béres Magne b6-ot szedtem az elején, legalább félidőig. (a b6 része jó az esetleges hányingerre) A Magnerot és társai nekem sem haszánltak, később már a doki által felirt Magnézium citricit szedtem.

2015. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok, és még nekem is ma olyan durván fájt... Hát ez van, növekszik a picim :)
2015. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!