Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyobbik gyermeked ment...

Nagyobbik gyermeked ment veled valamelyik ultrahang-vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Mit szólt hozzá?
2016. febr. 23. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem! Mivel szinte minden uh-nál volt hüvelyi vizsgálatom is. 4 éves, nem hiszem,hogy sokat felfogott volna egy uh képből. Még néha apa is nehezen találta meg,hogy a baba feje meg feneke! :)
2016. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz nem vittük őket, de 4D-re igen. (4,5 és 2,5 évesek) Tetszett nekik, hogy látták a tesó pofiját. :)
2016. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem vittem be egyiket sem. A nagy egyszer kísért el, amikor a középsőt vártam, kint maradt az apjával a váróban.
2016. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mivel még csak 1,5 úgy sem értené, mamával szokott lenni addig.
2016. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyanok válasza is érdekelne, akiknek már nagyobb (iskolás) a gyermeke.
2016. febr. 23. 11:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Az akkor 5 éves fiam egyszer bejött a huszonvalahanyadik héten, de kb. 10 másodpercig érdekelte, mert hiába magyarázta a doki mi micsodája a babának, ő nem látta.
2016. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6,5 éves fiam a 12. uh-ra jött velem. Mivel nagyon várja már a kistesót, nagyon boldog volt. A fejemnél ült, úgyhogy nem látott semmit abból, hogy a szonográfus mit csinál. Imádta, az apjának nem győzte mesélni, hogy látta a tesót, hallotta a szívhangját...
2016. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, már többször bevittük és érdeklődve nézte a "kistesót" a képernyőn.
2016. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 éves volt és 4D-re vittem a 24. hét környékén. Sokkal kézzelfoghatóbb volt számára a kistestvér így.
2016. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen,apukájával együtt a 12.heti hasi Uh-n voltunk,7 éves kisfiúval.Természetesen fogalma sem volt róla,hogy mi micsoda - mondjuk nekem sem mindig :) - a képen,de látta a kistesóját és ez volt a lényeg!Nagyon érdeklődik azóta is,sokat beszélgetünk a témáról.
2016. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!