Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valóban 6 héten keresztül az...

Valóban 6 héten keresztül az elején hetente jön a védőnő?

Figyelt kérdés
Meglepett. Azt hittem egy hónapig jön hetente, aztan tegnap büszkén jelentette, hogy 6 hétig...

2016. márc. 3. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan hat hétig kell járnia hetente. Mi abban maradtunk a védőnővel, hogy próbálja tartani, ha kérdés van, hívjuk fel, ha kell, akkor jön soron kívül is. Végül ötször volt nálunk a 6 hét alatt. Mondjuk engem nem zavart, én nagyon csípem, jó tanácsokat ad és jókat tudunk beszélgetni. Azt jobb ha tudod, hogy utána is havonta, majd két havonta mennie kellene. Nálunk ez sem teljesen tartotta a védőnő, volt amikor két hét alatt kétszer is jött, de volt, hogy két hónapig csak a tanácsadáson találkoztunk.
2016. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
A miénk is azt mondta, hogy 6 hetes koràig hetente jönne. Gyerekorvoshoz meg 2 hetente visszük az elején, halàlfelesleges ennyjt nyektetni. Majd próbàlom megdumàlni, hogy vegyük ritkàbbra majd a talàlkozókat, egyszerűen nincs szükségem rà, hogy hetente egy óràt itt ücsörögjön.
2016. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is sűrűnek hangzik ez a 6 hét, csak nekem olyan pedáns védőnő jutott, hogx nem tudom, hogy fogom tudni leredukálni. Elég lenne egy hónap után már csak havi 1, főleg, hogy nekem alapból frusztráló, ha okoskodik.
2016. márc. 3. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az enyém 3 év, 2 gyerek alatt kb. 8-szor jött ki.
2016. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hetente találkoztunk az első 6 hétben, de egyik héten ő jött hozzánk, másik héten mi mentünk a rendelőjébe (falu). Nem húzta feleslegesen az időt, gyorsan megmérte a gyerkőcöt, mindig mondott pár tanácsot, de nem kioktatóan, hanem beszélgetés szintjén, aztán kb. ennyi.
2016. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Na, az hiányozna még, ha hetente jönne! Egyszer volt szétnézni nálunk, mi megköszöntük a kedvességét és mondtuk, hogy ne fáradjon. Persze vannak kötelező státuszok meg azért időnként bepróbálkozik, de ennyi. Akinek szüksége van segítségre és tanácsoara annak viszont akár valóban segítség is lehet a gyakori látogatás.
2016. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban.
2016. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy gondozási terv, melyet mindkét félnek (gondozott+védőnő) alá kell írnia. Ebben rögzíteni lehet a kérésedet. A védőnő által felajánlott gyakoriságok száma az első 6 hétben 6 alkalom, ha másként szeretnéd, nyugodtan be lehet írni.Ebben az esetben a védőnőd is védve van, és Te is megnyugodhatsz, nem fog olyan gyakran menni.
2016. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első babànál egyszer jött, màsodiknàl kétszer, de csak azért mert az első làtogatást végigtelefonálta... Mondjuk nem tudom minek jött, csak negnézte a kutacsàt és ennyi...
2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!