Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Anyukák, Kismamák! Nektek...

Anyukák, Kismamák! Nektek mikor volt az utolsó (IV. ) ultrahang vizsgálat?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a 39. hetet és még nem csinálták meg a IV. uh-ot. Holnap megyünk megint ctg-re, ahova már 36. hét óta járunk hetente. 36. hetesen vizsgáltak meg lent utoljára, meg vettek kenetet tenyésztésre és azóta semmi. Január végén volt utoljára UH.

Lehetséges, hogy most fognak csinálni UH-ot?



2016. márc. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A Várandósgondozási protokollból kivették a 36 hetes ultrahangot, csak 3 van előírva "kötelezően", tehát már nem csinálják rutinszerűen. Ha megnézed a kiskönyvedet, akkor láthatod, hogy nincs benne 36 hetes UH.
2016. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Közben ma már én is rákérdeztem a CTG-n és csak akkor csinálnak UH-t, ha a ctg valami rendellenességet mutat.
2016. márc. 25. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így van :) azert betoltott 40. het utan meg ra szoktak nezni a pocaklakora, h mennyit valtoztak a meretei, sulya es h beekelodott-e a fejecske, ha arra kerul a sor flowmetriat is UH-val neznek, en ott is megkertem h nezzuk meg a becsult mereteit.
2016. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Péntekig van ideje a babónak kibújni, ha nem teszi, pénteken befektetnek kórházba. Április 1-re vagyok kiírva (péntek). Most fog igazán hosszúnak tűnni az idő. :) :(
2016. márc. 26. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!