Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mehetek a vörösvári úti...

Mehetek a vörösvári úti nőgyógyászati szakrendelőbe így első vizsgálatraha nem vagyok pesti lakos? (terhesség megállípítása)

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok. Szentendrei sztkban nem fogadtak mert, hogy nincs időpontom amugy id. Pontot meg 3 hónap múlvára kaptam voltna. A Dunakanyarban élek igy a Margit kórházhoz tartozom ha terhes vagyok.

2016. márc. 26. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

de miért nem mész a margitba? terhesen nem sztk-ba megyünk hanem terhesgondozásba, ahol szülész-nőgyógyászok vannak. vörösvári úthoz meg aztán tényleg semmi közöd, csak sürgős esetben fogadnak, de terhességgel kapcsolatban ott sem.

minden hétköznap délelőtt a margit c-épületének első emeletén van a terhesgondozás, oda bemész, beszólsz a laborba, hogy miért jöttél és már mehetsz is be egy orvoshoz.

szentendére is hiába mentél volna, annyit mondtak volna, hogy akkor menj tovább a margitba!

esetleg magánorvos, duna-medben rendel 8 margitos orvos, 10E egy alkalom általában

2016. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ:) azért mennék a margitba mert,terhesség meglállapítására először nőgyógyászatra kell menni aki kiállítja a kiskönyvet és ad beutalót vérvételre és a margitkórházban nincsen nőgyógyászati szakrendelő,hanem ott a vörösvári úton van. Ez lenne a legelső vizsgálatom.
2016. márc. 26. 16:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és az oldalon kiis irták hogy mivel foglalkoznak és ott írják hogy terhesség megállapítása. Csak nemtudom hogy fogadnak e ha nem vagyok pesti lakos. Viszont a marhit kórházhoz tartozom.
2016. márc. 26. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:

te voltál a margitban? melyik épületben? ne haragudj, de én minden héten megyek és nagyon nem úgy van ahogy írtad!

egyébként a vörösvári útra járok, de terhesen oda nem megyek, nem is mehetek, az a margitnak a kirendeltsége annak aki ott lakik.


menj el a margitba. ne oda ahol van a porta,hanem ahogy bekanyarodsz az utcába, a legelső épületbe menj be!

hatalmas, 5méteres betűkkel ki van írva, hogy TERHESGONDOZÓ! :) és onkológia amúgy. az első emeleten átmész az onkológián, ott van egy üvegajtó, azon bemész :)


elmész a folyosó legvégére és ott vannak a laborosok, védőnők, ők fognak szólni az orvosnak aki behív. ha 10-11 körül mész akkor kevesen vannak, én 3 hete 5 percet se vártam :)


kiskönyvet meg nem ad az orvos. az orvos ad egy papírt, amin rajta van, hogy élő terhesség. ezt kell a védőnődnek odaadni aki erre ad kiskönyvet. de beutalót senki nem fog neked adni, a kiskönyveddel el kell menned a háziorvosodhoz aki lepecsételi a kiskönyv 13. oldalát, ez maga a beutaló. ezzel már mehetsz a laborba, egyáltalán semmihez nem kell majd beutaló, ez az oldal végig jó lesz, még a 36. heti vérvételhez is :)

de mehetsz amúgy a margitba is vérvételekre, súlymérésre, én is inkább odamegyek, nagyon aranyosak ott :)


védőnőd meg szentendrén van, írd be a googlebe, kiadja kihez tartozol.

2016. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rendben akkor a Margit kórházba megyek egyből terhesgondozásra. Csak én azt hittem, hogy terhesgondozás előtt el kell mennem külön nőgyógyászatra. De már értem köszi :)
2016. márc. 26. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy 6 hetes kismama vagy ha nem látott még orvos?
2016. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem kell matemetikusnak lenni ahhoz hogy kiszámold..
2016. márc. 26. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
? Szamolassal kell eldönteni, hogy terhes vagy-e és hány hetes?
2016. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as, te még nem voltál terhes, gondolom. :)

A kérdezőnek van pozitív terhességi tesztje. A terhesség idejét az elején pedig az utolsó menstruáció 1. napjától számítják. Később ezt az időt terhességi ultrahangos során finomítják, pontosítják.

2016. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :)) amugy kérdeztem valamit 8-as ha nem arra válaszolsz akkor légyszi ne itt okoskodj nekem :)a többieknek köszönöm !
2016. márc. 27. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!