Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mehetek a vörösvári úti...

Mehetek a vörösvári úti nőgyógyászati szakrendelőbe így első vizsgálatraha nem vagyok pesti lakos? (terhesség megállípítása)

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok. Szentendrei sztkban nem fogadtak mert, hogy nincs időpontom amugy id. Pontot meg 3 hónap múlvára kaptam voltna. A Dunakanyarban élek igy a Margit kórházhoz tartozom ha terhes vagyok.

2016. márc. 26. 16:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"8-as, te még nem voltál terhes, gondolom. :)

A kérdezőnek van pozitív terhességi tesztje. A

terhesség idejét az elején pedig az utolsó

menstruáció 1. napjától számítják. "


Jól gondolod, soha nem is lehetek. ;)

De azt viszont láttam, hogy az első pozitív teszt után több orvos is elküldött minket azzal, hogy ez bármi lehet(terhesség, méhen kívüli, esetleg más), szóval még orvosok sem tudták megmondani egyértelműen a terhesség tényét - pedig még a jó hírű maternityben is jártunk. Aztán teltek a hetek és végre kiderült, hogy ver a szive, minden rendben és így megállapította az orvos a 6 hetes terhességet. Mindeközben a menstruáció alapján több, mint 9 hetes lett volna a párom.


Ezért furcsa nekem, hogy valaki 6 hetes kismamának mondja magát amikor még orvos se látta. De természetesen kívánom, hogy valóban így legyen.

2016. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!