Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogadott orvosnak mikor illik...

Fogadott orvosnak mikor illik oda adni a pénzt?

Figyelt kérdés
Úgy értem a felénél felet vagy az egészet a találkozásnál vagy ha megszültem akkor illik?!!
2015. dec. 29. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Felénél felet? Mi van?

Jártam az orvosom magánrendelőjébe, ahol kifizettem minden alkalommal a terhesgondozási díjat, de a szülésért nem fizettem előre, hanem varratszedéskor, amikor túl voltunk mindenen és elégedett voltam a munkájával.

2015. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6 hetes kontrollon adtam oda.
2015. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is varratszedéskor adtam oda. Terhesgondozáson is minden alkalommal annak a díját.
2015. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Amit én gondolok összeget annak a felét akkor amikor a papiromat viszem megmutatni. A terhesgondozásom nem csinálja csak szüleszteni fog. Minden másért pl beutaló, kontroll a védőnőmhöz járok. Beutalót meg a háziorvosom ad.

Szóval nem magánrendelés hanem csak elégedett voltam vele az 1 gyereknél ezért kértem meg. Akkor egy ajándék kosarat kapott de csak ügyeletes volt.

2015. dec. 29. 14:11
 5/15 A kérdező kommentje:
A férjem úgy gondolja ha nem adunk előre egy kicsit nem fog komolyan venni
2015. dec. 29. 14:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem fizetnék előre.
2015. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
előre?? aztán mégis miért? lehet, hogy oda se ér, vagy bunkó lesz, vagy bármi más miatt nem érzed majd, hogy megérdemelné. Az étteremben se fizetsz előre, csak hogy szebben mosolyogva szolgáljanak ki, nem?
2015. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 29. 15:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Elég lesz odaadni a kórházban, miután elvégezte a munkáját vagy egy későbbi kontrollon. Egyébként egyre többször hallom, hogy sokszor előre kérik/adják a pénzt, hasonló megfontolásokból, mint Te.
2015. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hálapénz legális abban az esetben ha a beteg Utólag (önként) amennyit szeretne, ad hálája jeléül, és a doki elfogadhatja.
2015. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!