Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozás havonta az sztkba?

Terhesgondozás havonta az sztkba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h eddig csak egy vizsgálaton vagyis ultrahangon voltam az sztkban ugyebár a 12hetes uh-on de akkor sem orvos nézett meg hanem szonográfus. Eddig viszont jártam minden hónapban magánrendelésre a nőgyógyászomhoz viszont már nem szeretnék hozzá járni csak majd az sztkba. Viszont kérdeztem a védőnőt h oda is minden hónapba kell e járni de nem adott egyértelmű választ...akkor most elméletileg havonta kellene az sztkba a terhesgondozóba időpontot kérnem h orvos is megvizsgáljon?? Már össze zavarodtam teljesen..

A válaszokat előre is köszönöm!!

17hkm


2016. máj. 11. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szeged:

16. Héttől terhesgondozas SZTK-ba kb. 6 hetente

4 hetente maganorvos, ha van

Kb 12. és kb 20. Hét genetikai ultrahang szonografussal a kórházba

2016. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!