Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A fogadott dokimnak névnapja...

A fogadott dokimnak névnapja lesz a vizsgálat előtti napon, illik köszönteni?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom mit adnék ha adnék, valami apróságra gondoltam, elég kis közvetlen. Az a vizsgálat az első lesz a kórházban, nem tudom, ott kéri-e egyáltalán a szokásos összeget. De szét szeretnék nézni a kórházban, hátha eszébe jutna viszonzásképp?
2016. jún. 3. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi jutna eszébe?
2016. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tolakodás. Attól,hogy fogadott doki, még nem barát, rokon. A kórházban meg eszedbe ne jusson fizetni neki! Az a munkahelye.
2016. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát,sztem ez már túlmegy az orvos-beteg kapcsolaton.

Nem hinném,hogy arra van ideje,htéged kalauzoljon a kórházban,erre vannak a szülőszoba látogatások kitalálva.

2016. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem illik, max akkor ha családi régi ismerős
2016. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik.
2016. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy boldog nevnap, de ajándékot nem adnék. Azt meg nem is tudom értelmezni, hogy cserébe megmutatja a szülőszobát. Ha valamit szeretnél, akkor azt kérd egyértelműen és ez a későbbiekben is igaz. Az orvosok elfoglaltak és nem tudják kitalálni, hogy mit szeretnél. A tiszta beszéd célravezetőbb mint a célozgatás. Egyébként nekem is az orvos mutatta meg a szülőszobát, mert a szervezett szülőszoba látogatás nálunk katasztrófa, arra el sem mentem és az orvosom maga ajánlotta fel, hogy körbevezet, hogy ne féljek annyira a szüléstől, ne legyen idegen. De amúgy én a fogadott szülésznőt kértem volna erre meg, csak a doki beelőzte.
2016. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem illik.

Őszintén szólva ez ugyanolyan gáz és tolakodás, mint bejelölni Face-n, csak mert az orvosod.

2016. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kórházban nemcsak a dokival lehet szétnézni, és ne azért adj ajándékot, hogy kapj érte valamit, hanem mert szeretnél adni.


A mi sztorink: A férjem és a dokim névnapja egyszerre van (nem ugyanaz a nevük), a gyerek másnap, nőnapon született. A dokim behozott nekünk a szülés másnapján egy ajándékkönyvet (ő írta, kutatási sztorik vannak benne, nagyon érdekes), és azt mondta nekünk, "Önnek boldog nőnapot, a Önnek pedig boldog névnapot kívánok"! Mi meg adtunk neki egy csomag Raffaellot a névnapjára cserébe, mert épp hoztak be nekünk a szüleim és mondtuk, hogy boldog névnapot.:) Szóval végülis mi adtunk valamit a névnapjára:)

2016. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!