Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kötelező ultrahangok. Ilyen...

Kötelező ultrahangok. Ilyen esetben előrébb kell hoznom az időpontot?

Figyelt kérdés

12 hetesen kértem időpontot az összes kötelező uh-ra. 19 hetesen mentem akkor már 21 hetes volt a baba, a méretei alapján, 30 hetesen pedig már 32. Eszerint (utolsó uh) holnap leszek 34 hetes, (bár már uh-n is azt mondták 32-33 hetes, de 32 hetet irtak a lapra. A 36 hetes vizsgálatra május 17 re kaptam az időpontot (még a 12 héten kaptam akkorra) de az utolsó uh szerint akkor már több mint 38 hetes leszek. Előrébb kell hoznom az időpontot vagy akkor menjek?

Eddig minden uh-n majd' 2 héttel nagyobb volt a baba, ha most a 38 héten megyek lehet hogy a méretei alapján már közel 40 hetes lesz? Bocsi ha hülyeséget kérdezek, első baba, és mindenki mást mond.



2016. ápr. 18. 10:35
 1/1 Bella169 ***** válasza:

A terhesség korát legkésőbb a 12-hetes uhig változtatják.

Ugyanis az a legbiztosabb. A 12. hétig egyformán fejlődnek a magzatok.

Utána lehet hogy a terhességhez képest nagyobb vagy kisebb a baba de ilyenkor már nem változtatnak a terminuson.

Tehát nyugodtan menj a már kapott időpontodon uh-ra. Ha azt a 12 hetes adatok alapján kaptad akkor az teljesen jó.

2016. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!