Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Femibion 800-at vagy a...

A Femibion 800-at vagy a Pharmaton Matruellet ajánlanátok inkább? Elkezdhetem szedni (tervezés fázisában vagyunk), vagy mindenképp meg kell várnom, melyiket mondja a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kettő a legszimpatikusabb, de míg a Femibionban lévő folsavat jobban fel tudja dolgozni a szervezet, mert talán más formában van benne, mint a többiben, addig a Matruelleben több minden van, emiatt nem tudok dönteni! Vagy ha kell valami, majd még szedem a Femibion mellé?

2016. aug. 4. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Még nem szedtem a Femibiont. A tervezési fázisban (nem volt sok idő) a megmaradt Pharmaton Matruellet szedtem. A terhesség elején Gravidát, második felében Pharmaton Matruellet (tetszik, hogy van benne omega3 ami kell az agy fejlődéséhez). Szülés után folyatom a Matruellet.

Az én orvosom a Pharmaton Matruellet ajánlotta félidő után. Az egyik ismerősöm a tervezési fázisban szintén ezt szedte, de az orvosa neki a Gravidát ajánlotta így áttért arra.

2016. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Femibion szedtem, és próbáltam változatosan és egészségesen enni/ élni.
2016. aug. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem a kisfiamnál végig, most is azt szedem (még a terhesség elején vagyok). Egyébként A Femibion400-ban is van omega3.
2016. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tervezés fázisában a Dr. Czeizel 1-et szedem.
2016. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Czeizelen is gondolkodtam, de az A vitamin tartalma miatt nem szeretném, ezért zártam ki a többit is, mert állítólag az A vitamin nagy mennyiségben káros lehet a babára! Persze nyilván nem engednék ezeket sem, ha káros lenne, gondolom nincs olyan nagy mennyiségben benne! A Matruellben tetszik, hogy béta karotin van, és majd az alakul át A vitaminna! Gravidat és az elevitet is hasonló okokból zártam ki, valamint, mert többen rosszul érezték magukat tőle, ezeket állítólag könnyebb lenyelni a bevonatuk miatt! Tehát még mindig a Femibion és Matruelle között vacilalok! Nem szeretnék kísérletezni, a többinél gyakran hallottam, hogy hányósak voltak, ezeknél nem, és nem szeretném, ha 10 szem után ki kellene dobalnom őket a kukába!
2016. aug. 5. 19:57
 6/7 A kérdező kommentje:
És igen, az omega3 tartalmuk miatt is ez a kettő tetszik leginkább! Csak a M atruelleben sok osszetevo van, ami a Femibionban nincs! Vagy kezdjem a Femibionnal, es majd ráérek a 12.hét után áttérni a Matruellere, ha kell? Egyedül a Femibionnal olvastam, hogy az abban lévő folsavat minden nő szervezete fel tudja dolgozni, míg a többiben lévőt nem mindenki tudja... Köszönöm mindenkinek a segítő választ! :)
2016. aug. 5. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél Gravidát szedtem, mert az akkori orvosom azt javasolta. Hát, ha finoman fogalmazok, nekem nem jött be. Ugyanis nem záródott a babánknál a velőcsú, így a 19 héten indították a vetélést. A 6 hetes kontrollon az orvosom elmondta, hogy a a felmibion 800 és az elevit plusz metafolint tartalmaz, amit a szervezet könnyebben hasznosít, így ezekből válasszak és azt szedjem. Így is tettem. Először femibiont vettem, majd elevit pluszt. A dokim szerint mindkettő okés.
2016. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!