Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » MAgánrendelésről (terhesség...

Mia027 kérdése:

MAgánrendelésről (terhesség alatt) ha beutal az orvosom vérvételre és vizeletre a Dél-Pestibe akkor soron kivűl vesznek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Miért tennék?
2016. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Legalábbis 3 éve a SOTE II-n ugyanúgy kezeltek, mint bárki mást. Nem volt elsőbbségem.

2016. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, bár én a Honvédba jártam.
2016. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert magán doki írra nem, de a terhesség miatt szoktak.
2016. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Mindenki mást is a magánorvosa utal be oda, a többiek az sztkba járnak vérvételre. Sőt, elárulom, hogy szüléskor sem fog senki kivételezni veled, és utána sem. Orvost fizetsz, nem az egész kórházat. Persze biztos lehet úgy is.
2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért,mert előző terhességemnél,mindig soron kivűl vettek,igaz akkor a főorvos magánrendelésére jártam,csak sajnos nyugdíjba ment most. Egyébként hány órátol meddig van vérvétel? Valaki tudja
2016. szept. 3. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
7.45től 9.15ig, 8. em, nőgyógy ambulanciával szemben.
2016. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. szept. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!