Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most komolyan, ti nem akadtato...

Most komolyan, ti nem akadtatok volna ki a dokin?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a 18. heti genetikai UH-n. Csinálta is a méréseket a doki, közben eszembe jutott, hogy kérni kéne egy képet, amin látszik a baba neme, hogy megmutathassuk a rokonoknak (mi már tudtuk az amnio miatt). Így egyszer csak mondtam a dokinak, hogy: Esetleg kaphatnánk egy képet a kukijáról? Doki rám néz: Hát, ha nagyon ragaszkodik hozzá... (és elkezdi imitálni, mintha kapcsolná ki a gatyáját). Férjem is, asszisztens is, meg a doki is úgy elkezdett röhögni a nagy poénon, mint egy hülye, én meg bekönnyeztem, valamiért annyira szarul esett. Mikor kint voltunk, mondtam is a férjemnek, hogy ez egy paraszt, többet nem akarok hozzá jönni. Ő meg ott nyugtatgatott, hogy csak jófej a doki. Szerintetek nem gáz ez egy orvostól? Poénkodjon a haverjaival... Ja és amúgy általában vevő vagyok a humorra, kivéve az ilyesmire...
2016. szept. 26. 12:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb jobban megfogalmazod, mit is akarsz, hogy ne tudjon viccet csinálni belőle.
2016. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
7%
Ráadásul ebből is látszik, hogy az intelligensebb orvosok / emberek, mér elhagyták a süllyedő Magyarországot.
2016. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De basszus, gondolhatja, hogy egy ultrahangon miről is szeretnék képet...
2016. szept. 26. 12:52
 4/38 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj de szerintem az -gáz hogy képet kértél a gyereked kukijáról hogy másoknak mutogasd.

Az hogy a doki poénkodott nem gáz, akkor lett volna ha valóban előveszi a kukiját...

2016. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
99%
jajj, ne legyél már ilyen keserű, abban a helyzetben szerintem is nagyon vicces lehetett. Te meg a felborult hormonjaid miatt vetted így zokon.
2016. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Bocs már, hogy meg akartam mutatni egy ultrahangos baba-nemiszervet a rokonoknak. Amúgy se erre utalt a kérdés, fontos volt válaszolnod...
2016. szept. 26. 12:55
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettol eltekintve normalis az orvos akkor nem kell rajta kiakadni. Nem kell ennyire komolyan venni mindent.


Mondhattad volna neki hogy "oke, de utana a babaerol is" es meg van oldva.

2016. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
99%
Tehát a doki azt akarta adni, amit te kértél és te emiatt megsertodtel. Pontosan miért is kellene kiakadni a dokin? Inkább ő akadhatott volna ki rajtad
2016. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
100%
Nem, én nevettem volna 😊
2016. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, mert a kuki szót te használtad, ráadásul tényleg kétértelmű volt abban a szituációban. Ha azt mondod, hogy kaphatsz-e egy képet a babáról, ahol látszik, hogy kisfiú, mindjárt más. Szóval te magad teremtetted ezt a vicces szituációt, szerintem ebben semmi sértő nem volt.
2016. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!