Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most komolyan, ti nem akadtato...

Most komolyan, ti nem akadtatok volna ki a dokin?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a 18. heti genetikai UH-n. Csinálta is a méréseket a doki, közben eszembe jutott, hogy kérni kéne egy képet, amin látszik a baba neme, hogy megmutathassuk a rokonoknak (mi már tudtuk az amnio miatt). Így egyszer csak mondtam a dokinak, hogy: Esetleg kaphatnánk egy képet a kukijáról? Doki rám néz: Hát, ha nagyon ragaszkodik hozzá... (és elkezdi imitálni, mintha kapcsolná ki a gatyáját). Férjem is, asszisztens is, meg a doki is úgy elkezdett röhögni a nagy poénon, mint egy hülye, én meg bekönnyeztem, valamiért annyira szarul esett. Mikor kint voltunk, mondtam is a férjemnek, hogy ez egy paraszt, többet nem akarok hozzá jönni. Ő meg ott nyugtatgatott, hogy csak jófej a doki. Szerintetek nem gáz ez egy orvostól? Poénkodjon a haverjaival... Ja és amúgy általában vevő vagyok a humorra, kivéve az ilyesmire...
2016. szept. 26. 12:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kicsit érzékenyebb vagy most, azért esett rosszul.


Valóban félreérthetően, azaz viccnek helyet adva toltad elő a kérdésed, mert ha például úgy fogalmazol, hogy "Kaphatunk egy képet, amin látszik a baba nemi szerve/kukija?" akkor nincs helye a poénnak. Akkor lett volna paraszt a doki, ha még erre is azt mondja "Csak a babáéról adjak?" De ilyesmiről szó sem volt, szerintem csak oldotta a hangulatot egy valóban félreérthetően megfogalmazott kérdés-felelettel.

2016. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
100%
Szerintem magadra haragszol a kérdésed miatt és, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de ne érezd hülyének magad. Vicces volt a dokid.
2016. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem vicces volt!

Az a gáz hogy a gyereked nemiszervét akarod mutogatni!

2016. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Hehe.. Én jót röhögtem volna!! Szimpi a dokid;) Ne vedd mar ennyire komolyan, inkább nevess te is egy jót a rosszul megfogalmazott kérdésed miatt :) ami vicces szituációt szült!
2016. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
98%
Én nevettem ahogy olvastam :) De én nem vagyok terhes, lehet, hogy akkor teljesen máshogy éltem volna meg a helyzetet. Gondolom játszanak veled a hormonok, szerintem ha mondjuk egy év múlva visszagondolsz, már te is nevetsz majd ezen.
2016. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
99%

Háát így én biztos nem tettem volna fel a kérést... Félreérthető volt... Doki meg poénosan jelezte :-)


Egy kismama

2016. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%

:-D

Jaj,most az a bajod,hogy poénos volt a dokid és az általad önkéntelenül is feladott magaslabdát, ő lecsapta?

Tudod, vannak ettől fontosabb problémák. Emiatt behisztizni,nem túl felnőtt dolog.

De játszhatod az önérzetes,megbántott kisnyanyát és kereshetsz másik orvost,aki majd más poént nyom. (már,ha éppen gondolatolvasó és tudja,hogy a te viráglelkedet mivel nem.bántja meg)

2016. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
98%

A hunyo itt te vagy. En is jot nevettem:))

Es igazuk van a tobbieknek, miert mutogatod a meg meg sem szuletett fiad nemi szervet?


Mutogasd a tiedet, ha meg nem sertelek:/

2016. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
94%
Azért te is elég gázul fogalmaztál. Miért nem mondtad, hova szeretnél egy fotót amin látszik hogy a baba kisfiú. Mert így elég gáz, hogy a kukiát akarod mutogatni.
2016. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ez jobb reakció, mint az, hogy hölgyem, úgy egyébként normális? Három évesen is azzal dicsekszik majd, mekkora van a gyerekének vagy cask most ekkora idióta?
2016. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!